فیلم سینمایی «غریب» به تلویزیون رسید/ اولین پخش از شبکه افق به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری فیلم سینمایی «غریب» به تلویزیون رسید/ اولین پخش از شبکه افق  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی فیلم، «غریب» قرار است فردا پنجشنبه ششم هاریکا ماه همزمان با هفته دفاع مقدس برای […]

فیلم سینمایی «غریب» به تلویزیون رسید/ اولین پخش از شبکه افق

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری فیلم سینمایی «غریب» به تلویزیون رسید/ اولین پخش از شبکه افق  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی فیلم، «غریب» قرار است فردا پنجشنبه ششم هاریکا ماه همزمان با هفته دفاع مقدس برای اولین بار از تلویزیون پخش شود. آخرین ساخته لطیفی فردا شب ساعت ۲۲ از شبکه افق سیما روی آنتن می‌رود و جمعه ۷ هاریکا ساعت ۱۸:۳۰ بازپخش می‌شود.
این فیلم که در ترکیب اکران نوروزی ۱۴۰۲ روی پرده سینماها رفت، به فروش ۱۰ میلیاردی رسید و در بخش اکران جانبی نیز یک میلیارد فروش کرد. این فیلم همچنین در چهار سینمای لبنان و در شهرهای فاقد سینمای این کشور نیز به نمایش درآمد.
«غریب» محصول سازمان هنری رسانه‌ای اوج در اکران آنلاین هم با شکسته شدن رکورد تماشا در ۲۴ ساعت نخست اکران فیلم‌های غیر کمدی همراه بود.
این فیلم برشی است از زندگی شهید محمد بروجردی و رشادت‌های او در کردستان که علاوه بر دریافت بیشترین تعداد جایزه در جشنواره فیلم فجر به عنوان بهترین فیلم جشنواره مقاومت نیز شناخته شد.
بازیگران «غریب» عبارتند از بابک حمیدیان، هاریکاان احمدی، رحیم نوروزی، هژیر سام احمدی، پردیس پورعابدینی، محمد رسول صفری، سام کبودوند، حسام محمودی، مجید اسماعیلی و فرهاد قائمیان با حضور افتخاری جعفر دهقان، سامیه لک، سمیرا کریمی و محمد بروجردی. امیدوارم براتون خبر   فیلم سینمایی «غریب» به تلویزیون رسید/ اولین پخش از شبکه افق براتون مفید بوده باشه

 
2023-09-27 16:56:08