فیلم‌های حوزه هنری پس از اکران سینمایی به مساجد می‌روند به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری فیلم‌های حوزه هنری پس از اکران سینمایی به مساجد می‌روند  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی بهمن سبز، عصر روز دوشنبه ۱۵ آبان ماه، جلسه مشترکی میان ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد […]

فیلم‌های حوزه هنری پس از اکران سینمایی به مساجد می‌روند

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری فیلم‌های حوزه هنری پس از اکران سینمایی به مساجد می‌روند  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی بهمن سبز، عصر روز دوشنبه ۱۵ آبان ماه، جلسه مشترکی میان ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور با مدیران بهمن سبز برگزار شد.
در این جلسه تفاهم‌نامه همکاری با موضوع اکران فیلم‌های حوزه هنری انقلاب اسلامی (بهمن سبز) در مساجد سراسر کشور، به امضای مهدی مقدم معاون ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور و هادی اسماعیلی مدیرعامل موسسه فرهنگی تبلیغاتی بهمن سبز رسید.
تاکید بر فعالیت‌های فرهنگی مشترک و بهره‌گیری بهینه از توانمندی‌ها و همچنین به‌کارگیری ظرفیت‌های موجود از جمله مواردی بود که در این تفاهم‌نامه به آن اشاره شده است.
با توجه به نقش مساجد به عنوان یکی از وسیع‌ترین و موثرترین مراکز فرهنگی اجتماعی در سطح کشور، طرفین تفاهم‌نامه به ضرورت همکاری و بهره‏‌گیری از ظرفیت و امکانات متقابل جهت برگزاری اکران‌های سیار در مساجد تاکید کردند.
در این جلسه علاوه بر هادی اسماعیلی مدیرعامل موسسه فرهنگی تبلیغاتی بهمن سبز و مهدی مقدم معاون ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور، مجتبی بهزادیان مدیر پخش و اکران بهمن سبز هم حضور داشت. امیدوارم براتون خبر   فیلم‌های حوزه هنری پس از اکران سینمایی به مساجد می‌روند براتون مفید بوده باشه

 
2023-11-07 14:06:16