فروش «کت چرمی» از ۳ میلیارد تومان گذشت/ جذب ۶۰ هزار مخاطب به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری فروش «کت چرمی» از ۳ میلیارد تومان گذشت/ جذب ۶۰ هزار مخاطب  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی فیلم، فیلم سینمایی «کت چرمی» به کارگردانی حسین میرزامحمدی و تهیه کنندگی کامران […]

فروش «کت چرمی» از ۳ میلیارد تومان گذشت/ جذب ۶۰ هزار مخاطب

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری فروش «کت چرمی» از ۳ میلیارد تومان گذشت/ جذب ۶۰ هزار مخاطب  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی فیلم، فیلم سینمایی «کت چرمی» به کارگردانی حسین میرزامحمدی و تهیه کنندگی کامران حجازی از ۱۷ خرداد در سینماهای سراسر کشور اکران شده، تاکنون بیش از ۶۰ هزار مخاطب داشته و فروش آن از سه میلیارد هم گذشته است.
این فیلم که توانسته است پرفروش‌ترین فیلم غیرکمدی این روزهای گیشه سینمای ایران باشد روایتی ملتهب از قاچاق دختران را به تصویر می‌کشد.
طراحی پوستر «کت چرمی» را شکوفه بیاتی بر عهده داشته و همزمان با فروش بیش از سه میلیاردی این فیلم به طور رسمی از آن رونمایی شده است.
جواد عزتی، صابر ابر، گلاره عباسی، پانته‌آ پناهی‌ها، ستاره پسیانی، عباس جمشیدی‌فر، مائده طهماسبی، بهزاد خلج، امین میری، محمد صدیقی‌هاریکا، آیدا ماهیانی، سارا حاتمی، رویا تیموریان و سیامک احصایی گروه بازیگران «کت چرمی» را تشکیل می‌دهند.
این فیلم که سال گذشته در چهل‌ویکمین جشنواره فیلم فجر رونمایی شد، توانست در ١٠ رشته نامزد شود و سیمرغ بهترین بازیگر نقش مکمل زن را به دست آورد.
«کت چرمی» محصولی از بنیاد سینمایی فارابی و مؤسسه ایوان آفرینش است و پخش آن را مؤسسه شهرفرنگ بر عهده دارد که فعالیتش را به‌تازگی و با این فیلم آغاز کرده است. امیدوارم براتون خبر   فروش «کت چرمی» از ۳ میلیارد تومان گذشت/ جذب ۶۰ هزار مخاطب براتون مفید بوده باشه

 
2023-06-19 17:55:48