فرهاد قائمیان مشاور عالی جشنواره اقوام ایرانی شد به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری فرهاد قائمیان مشاور عالی جشنواره اقوام ایرانی شد  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی جشنواره ملی فیلم اقوام ایرانی، مهدی حیدری رییس جشنواره ملی فیلم اقوام ایرانی، طی حکمی فرهاد قائمیان را به عنوان مشاور […]

فرهاد قائمیان مشاور عالی جشنواره اقوام ایرانی شد

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری فرهاد قائمیان مشاور عالی جشنواره اقوام ایرانی شد  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی جشنواره ملی فیلم اقوام ایرانی، مهدی حیدری رییس جشنواره ملی فیلم اقوام ایرانی، طی حکمی فرهاد قائمیان را به عنوان مشاور عالی این رویداد منصوب کرد.
فرهاد قائمیان بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون است و نقش‌های متنوع و ماندگاری را در آثار مختلف ایفا کرده است. این هنرمند همچنین تجربه داوری در جشنواره‌های مختلف را در کارنامه هنری خود به ثبت رسانده است.
جشنواره ملی فیلم اقوام ایرانی یک رویداد سینمایی است که توسط موسسه فرهنگی هنری «فصل هنر» طراحی و برگزار می‌شود و دبیری اولین دوره این رویداد را نیز کمال تبریزی نویسنده و کارگردان باسابقه سینما و تلویزیون برعهده دارد.
این رویداد در آبان ۱۴۰۲ در تبریز برگزار خواهد شد. امیدوارم براتون خبر   فرهاد قائمیان مشاور عالی جشنواره اقوام ایرانی شد براتون مفید بوده باشه

 
2023-08-05 17:56:09