فردا «هناس» را رایگان تماشا کنید/ اکرانی برای روز خانواده به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری فردا «هناس» را رایگان تماشا کنید/ اکرانی برای روز خانواده  به گزارش خبرنگار هاریکا، فیلم سینمایی «هناس» ساخته حسین دارابی فردا دوشنبه ۳ مرداد به مناسبت روز خانواده در سینماهای حوزه هنری به صورت رایگان اکران […]

فردا «هناس» را رایگان تماشا کنید/ اکرانی برای روز خانواده

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری فردا «هناس» را رایگان تماشا کنید/ اکرانی برای روز خانواده  به گزارش خبرنگار هاریکا، فیلم سینمایی «هناس» ساخته حسین دارابی فردا دوشنبه ۳ مرداد به مناسبت روز خانواده در سینماهای حوزه هنری به صورت رایگان اکران می‌شود.
این اکران که به همت و همراهی وزارت ورزش و جوانان صورت می‌گیرد، در سانس‌هایی ویژه در حدفاصل ساعت ۱۸ تا ۲۲ میزبان خانواده‌ها خواهد بود.
علاقمندان جهت اطلاع از زمان‌بندی سانس‌های نمایش رایگان این فیلم که در هر سینما متفاوت است، می‌توانند به سامانه‌های فروش آنلاین بلیت مراجعه کرده و نسبت به رزرو بلیت اقدام کنند.
فیلم سینمایی «هناس» قصه ترور یک عشق را از زاویه دید شهره پیرانی، همسر شهید داریوش رضایی‌نژاد در آخرین روزهای زندگی او روایت می‌کند.
مریلا زارعی در نقش شهره پیرانی و بهروز شعیبی در نقش داریوش رضایی‌نژاد دو بازیگر اصلی این فیلم سینمایی هستند.
وحید رهبانی، سولماز غنی، امین میری، علیرضا نایینی، کوثر حیدری (هنرپیشه خردسال) و سیاوش طهمورث سایر بازیگران این فیلم سینمایی هستند.
«هناس» محصول سازمان سینمایی سوره است که پخش آن را موسسه بهمن سبز بر عهده دارد. امیدوارم براتون خبر   فردا «هناس» را رایگان تماشا کنید/ اکرانی برای روز خانواده براتون مفید بوده باشه

 
2022-07-24 14:13:15