فراخوان «فیلم فجر ۴۲» همزمان با روز ملی سینما منتشر می‌شود به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری فراخوان «فیلم فجر ۴۲» همزمان با روز ملی سینما منتشر می‌شود  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی رویداد، فراخوان چهل و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر بیست و یک شهریور همزمان با […]

فراخوان «فیلم فجر ۴۲» همزمان با روز ملی سینما منتشر می‌شود

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری فراخوان «فیلم فجر ۴۲» همزمان با روز ملی سینما منتشر می‌شود  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی رویداد، فراخوان چهل و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر بیست و یک شهریور همزمان با روز ملی سینما منتشر می‌شود.
مجتبی امینی دبیر جشنواره با اعلام این خبر گفت: ثبت نام بخش ملی از تاریخ اول آبان و بخش بین‌الملل از اول هاریکا آغاز و تا پایان آبان ادامه خواهد داشت.
دبیر چهل و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر در ادامه افزود: دبیرخانه جشنواره مدتی است آغاز به کار کرده و جزییات بخش‌ها و مقررات این دوره جشنواره در حال نهایی شدن است. همچنین طی ۲ ماه گذشته جلسات متعددی جهت آسیب‌شناسی دوره قبل جشنواره برگزار کردیم و نقاط ضعف و قوت را مورد بررسی و ارزیابی قرار دادیم.
چهل و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر ۱۲ تا ۲۲ بهمن سال جاری برگزار می‌شود. امیدوارم براتون خبر   فراخوان «فیلم فجر ۴۲» همزمان با روز ملی سینما منتشر می‌شود براتون مفید بوده باشه

 
2023-08-29 17:56:34