فراخوان جشنواره کشوری رویای «کهکشانی من»منتشر شد به گزارش کانال خبری ایران در اخبار فناوری  فراخوان جشنواره کشوری رویای «کهکشانی من»منتشر شد  به گزارش خبرنگار هاریکا، جشنواره کشوری «رویای کهکشانی من» با همکاری پژوهشگاه فضایی ایران برگزار می شود. این جشنواره فرصتی برای علاقمندان به نقاشی و نویسندگی است تا استعداد خود را در حوزه […]

فراخوان جشنواره کشوری رویای «کهکشانی من»منتشر شد

به گزارش کانال خبری ایران در اخبار فناوری  فراخوان جشنواره کشوری رویای «کهکشانی من»منتشر شد  به گزارش خبرنگار هاریکا، جشنواره کشوری «رویای کهکشانی من» با همکاری پژوهشگاه فضایی ایران برگزار می شود. این جشنواره فرصتی برای علاقمندان به نقاشی و نویسندگی است تا استعداد خود را در حوزه «نجوم و فضا» بیازمایند.
مریم فخیمی دبیر این جشنواره گفت: این رویداد کشوری با هدف ترویج دانش نجوم و فضا، آشنایی مردم با اهمیت این دو دانش، نقش یافته‌های این حوزه‌ها در بهبود زندگی بشر، زیبایی‌های آسمان شب و تاثیر ادبیات و هنر در پرورش تخیل و پیشرفت جوامع بشری برگزار می‌شود.
به گفته وی، در دوره هفتم این جشنواره رویدادهایی مانند مسابقه داستان‌نویسی علمی‌تخیلی با محوریت نجوم و فضا در بخش‌های زبان فارسی، زبانی ترکی‌آذربایجانی و تاریخ آذربایجان ایران به همراه کارگاه و دوره‌های آنلاین آموزش داستان‌نویسی برگزار خواهد شد.
وی گفت: علاقه‌مندان تا ۱۵ مرداد فرصت دارند در بخش رقابت داستان کوتاه این جشنواره شرکت کنند. امیدوارم براتون خبر   فراخوان جشنواره کشوری رویای «کهکشانی من»منتشر شد براتون مفید بوده باشه

 
2022-06-13 09:11:02