فراخوان جذب خبرنگاران کودک و نوجوان منتشر شد به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری فراخوان جذب خبرنگاران کودک و نوجوان منتشر شد  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از امور ارتباطات رسانه‌ای و اطلاع رسانی سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، فراخوان جذب و آموزش خبرنگاران کودک و نوجوان […]

فراخوان جذب خبرنگاران کودک و نوجوان منتشر شد

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری فراخوان جذب خبرنگاران کودک و نوجوان منتشر شد  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از امور ارتباطات رسانه‌ای و اطلاع رسانی سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، فراخوان جذب و آموزش خبرنگاران کودک و نوجوان در رده سنی ۱۲ تا ۱۶ سال ویژه سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان منتشر شد.
یکی از برنامه های جنبی جشنواره امسال، جذب و آموزش خبرنگاران کودک و نوجوان در رده سنی ۱۲ تا ۱۶ سال است که بر همین اساس، فراخوان این بخش منتشر شد.
کودکان و نوجوانان علاقه‌مند به حضور در این بخش جشنواره می‌توانند تا پایان وقت اداری ۱۵ شهریور برای ثبت‌نام به آدرس اینترنتی جشنواره بین المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان مراجعه کرده و برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های ۸-۰۳۱۳۵۵۴۴۰۹۶ تماس بگیرند.
طبق اعلام کمیته خبرنگاران نوجوان، پس از پایان مهلت ثبت‌نام، متقاضیان در آزمونی که از سوی ستاد اجرایی جشنواره برگزار می‌شود، شرکت کرده و افراد برگزیده، همکاری خود را با کمیته خبرنگاران نوجوان آغاز می‌کنند.
خبرنگاران کودک و نوجوان تا پیش از آغاز رسمی جشنواره در ۱۵ هاریکا، در دوره‌ها و کارگاه‌های مختلف رسانه‌ای و سینمایی آموزش‌های لازم را طی می‌کنند تا آماده پوشش رویدادها و اخبار جشنواره بشوند.
سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان با دبیری مجید زین‌العابدین و با مشارکت سازمان سینمایی، بنیاد سینمایی فارابی و شهرداری اصفهان از پانزدهم تا بیستم هاریکا سال جاری (۷ تا ۱۲ اکتبر ۲۰۲۳) در اصفهان برگزار می‌شود. امیدوارم براتون خبر   فراخوان جذب خبرنگاران کودک و نوجوان منتشر شد براتون مفید بوده باشه

 
2023-08-25 17:55:36