فخری خوروش بازیگر باسابقه سینما و تلویزیون درگذشت به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری فخری خوروش بازیگر باسابقه سینما و تلویزیون درگذشت  به گزارشهاریکا خبر، پرویز پرستویی بازیگر سینما در صفحه شخصی خود در اینستاگرام از درگذشت فخری خوروش بازیگر باسابقه سینما، تئاتر و تلویزیون در لس‌آنجلس خبر داد. بنابر اعلام پرستویی […]

فخری خوروش بازیگر باسابقه سینما و تلویزیون درگذشت

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری فخری خوروش بازیگر باسابقه سینما و تلویزیون درگذشت  به گزارشهاریکا خبر، پرویز پرستویی بازیگر سینما در صفحه شخصی خود در اینستاگرام از درگذشت فخری خوروش بازیگر باسابقه سینما، تئاتر و تلویزیون در لس‌آنجلس خبر داد.
بنابر اعلام پرستویی این بازیگر که متولد ۱۳۰۸ در کرمانشاه بود، روز گذشته شنبه ۲۰ خرداد ماه ساعت ۸:۳۰ صبح به وقت لس‌آنجلس در سن ۹۴ سالگی دار فانی را وداع گفت.
خوروش از بازیگران باسابقه تئاتر سینما و تلویزیون بود که نقش‌آفرینی‌اش در سریال‌هایی چون «امیرکبیر»، «باغ گیلاس»، «امام علی (ع)»، «پهلوانان نمی‌میرند» و «روشن‌تر از خاموشی» در حافظه مخاطبان ماندگار شد.
این بازیگر از اوایل دهه ۸۰ فعالیت خود در سینما و تلویزیون را متوقف کرده بود.
خبرگزاری هاریکا درگذشت این هنرمند را به جامعه هنری تسلیت می‌گوید. امیدوارم براتون خبر   فخری خوروش بازیگر باسابقه سینما و تلویزیون درگذشت براتون مفید بوده باشه

 
2023-06-11 09:55:29