«غریب» به سینماهای لبنان رسید/ نمایش در شهرهای فاقد سینما به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری «غریب» به سینماهای لبنان رسید/ نمایش در شهرهای فاقد سینما  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی پروژه، اکران فیلم سینمایی «غریب» به تازگی در لبنان آغاز شده است و در چهار سینمای این […]

«غریب» به سینماهای لبنان رسید/ نمایش در شهرهای فاقد سینما

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری «غریب» به سینماهای لبنان رسید/ نمایش در شهرهای فاقد سینما  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی پروژه، اکران فیلم سینمایی «غریب» به تازگی در لبنان آغاز شده است و در چهار سینمای این کشور برای علاقه‌مندان نمایش داده می‌شود.
مراسم افتتاحیه این اکران نیز با حضور محمدحسین لطیفی کارگردان فیلم، جمعی از هنرمندان لبنانی و رایزن فرهنگی ایران در لبنان برگزار شد.
«غریب» یک ماه در شهر بیروت و پس از آن در بخش جانبی در شهرهای فاقد سینمای لبنان اکران می‌شود.
این فیلم سینمایی که به‌عنوان اکران نوروزی در سینماهای کشور روی پرده رفته بود، به فروش ۱۰ میلیاردی رسید. در بخش اکران جانبی نیز یک میلیارد فروش کرد.
«غریب» برشی از زندگی شهید محمد بروجردی و رشادت‌های او در کردستان است که علاوه بر دریافت بیشترین تعداد جایزه در جشنواره فیلم فجر، به عنوان بهترین فیلم جشنواره «مقاومت» نیز شناخته شد.
بازیگران این فیلم عبارتند از بابک حمیدیان، هاریکاان احمدی، رحیم نوروزی، هژیر سام احمدی، پردیس پور عابدینی، محمد رسول صفری، سام کبودوند، حسام محمودی، مجید اسماعیلی و فرهاد قائمیان با حضور افتخاری: جعفر دهقان، سامیه لک، سمیرا کریمی و محمد بروجردی. امیدوارم براتون خبر   «غریب» به سینماهای لبنان رسید/ نمایش در شهرهای فاقد سینما براتون مفید بوده باشه

 
2023-06-26 17:55:46