عیادت معاون سیما از محمد فیلی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری عیادت معاون سیما از محمد فیلی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، محسن برمهانی معاون سیما ضمن عیادت از محمد فیلی جویای وضعیت سلامتی این بازیگر […]

عیادت معاون سیما از محمد فیلی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری عیادت معاون سیما از محمد فیلی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، محسن برمهانی معاون سیما ضمن عیادت از محمد فیلی جویای وضعیت سلامتی این بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون پس از انجام عمل جراحی در دوران نقاهت شد.
معاون سیما ضمن مرور و تمجید همکاری‌ها و نقش آفرینی‌های ماندگار این هنرمند در مجموعه‌های تلویزیونی خطاب به «محمد فیلی» گفت: مخاطبان رسانه ملی نقش آفرینی جنابعالی در سریال ماندگار «مختارنامه» را از یاد نخواهند برد.
برمهانی افزود: ما در رسانه تکریم بزرگان و سرمایه‌های هنری کشور را وظیفه‌مان می‌دانیم.
فیلی نیز در این دیدار ضمن قدردانی از حضور محسن برمهانی گفت: فعالیت در تلویزیون را فرصت مغتنم می‌دانم و همواره در خدمت رسانه هستم.
بازیگر نقش شمر در «مختارنامه» همچنین به ذکر خاطره‌ای از سفرش به کربلا پس از پخش این مجموعه نمایشی و عنایات حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و حضرت عباس (ع) پرداخت.
حمید خواجه نژاد مدیر روابط عمومی معاونت سیما نیز در این عیادت معاون سیما را همراهی می‌کرد.
فیلی در سریال «گیل‌دخت» نیز نقش آفرینی داشته که بازی او در قسمت‌های آتی این سریال روی آنتن می‌رود. امیدوارم براتون خبر   عیادت معاون سیما از محمد فیلی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون براتون مفید بوده باشه

 
2023-05-08 23:37:09