عوامل «بچه زرنگ» جشن گرفتند/ دورخیز انیمیشن سینمایی برای اکران به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری عوامل «بچه زرنگ» جشن گرفتند/ دورخیز انیمیشن سینمایی برای اکران  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی گروه هنر پویا، حامد جعفری تهیه کننده انیمیشن «بچه‌زرنگ» در مراسمی که شب گذشته ۱۶ اسفند برگزار […]

عوامل «بچه زرنگ» جشن گرفتند/ دورخیز انیمیشن سینمایی برای اکران

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری عوامل «بچه زرنگ» جشن گرفتند/ دورخیز انیمیشن سینمایی برای اکران  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی گروه هنر پویا، حامد جعفری تهیه کننده انیمیشن «بچه‌زرنگ» در مراسمی که شب گذشته ۱۶ اسفند برگزار شد خطاب به عوامل ساخت این اثر که به همراه خانواده‌هایشان در این مراسم حضور داشتند بیان کرد: این برنامه فرصتی است که بتوانیم از خانواده‌های همکارانمان تشکر کنیم، ما فرصت خداقوت به خود همکارانمان را کم و بیش در طول دوره ساخت بچه‌زرنگ داشتیم، اما این گردهمایی فرصتی را فراهم کرد که به همه عوامل و خانواده‌هایشان خداقوت بگوییم. ما یقین داریم که حمایت خانواده‌ها بوده است که این فرصت را ایجاد کرد تا بتوانیم در کنار هم و در یک تلاش شبانه روزی این اثر را پس از یک دوره طولانی و علی‌رغم همه مشکلات و موانعی که رخ داد، به پایان برسانیم.
وی همچنین با اشاره به آماده‌سازی نهایی اثر عنوان کرد: با اتمام فرایند ساخت و اندک اصلاحات باقی مانده، ما برنامه‌ریزی‌های خود را آغاز کردیم و این نوید را می‌دهم که به تدریج برای اکران عمومی در ماه‌های آینده آماده می‌شویم.

همچنین محمدجواد جنتی یکی از کارگردانان انیمیشن نیز در سخنانی بیان کرد: امیدوارم این راه را به همراه هم ادامه دهیم و این خانواده بزرگ همچنان منسجم و بزرگ در کنار هم بمانند و کار کنند.
وی اضافه کرد: انیمیشن در کل جهان یک کار جمعی و کمپانی محور است و مجموعه هنرپویا هم از ابتدا با همین رویکرد فعالیت کرده و آثارش را متعلق به همه عوامل خود می‌داند؛ بنابراین هر افتخاری هم کسب می‌شود، آن را هم جمعی می‌داند.
در پایان این مراسم که با جشن نیمه شعبان پیوند خورده و با اکران خصوصی انیمیشن برای خانواده‌های عوامل این اثر همراه بود، از دست اندرکاران ساخت بچه‌زرنگ تجلیل شد.

این انیمیشن به تازگی پروانه نمایش خود را دریافت کرده و در تدارک نهایی برای اکران عمومی است.
پویانمایی بچه زرنگ امسال در جشنواره فیلم فجر برای اولین بار به نمایش درآمد و علاوه بر کاندیداتوری در همه بخش‌های اصلی، سیمرغ بلورین بهترین فیلم پویانمایی جشنواره را نیز دریافت کرد.
انیمیشن سینمایی «بچه‌زرنگ» محصول مشترک کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و گروه هنر پویا است که تهیه‌کنندگی آن را حامد جعفری بر عهده داشته است.
گروه هنرپویا پیشتر نیز انیمیشن‌های سینمایی شاهزاده‌روم و فیلشاه را که پرمخاطب‌ترین انیمیشن‌های سینمای ایران بودند را در کارنامه خود داشته است. امیدوارم براتون خبر   عوامل «بچه زرنگ» جشن گرفتند/ دورخیز انیمیشن سینمایی برای اکران براتون مفید بوده باشه

 
2023-03-08 16:55:28