طرح های پژوهشی در حوزه سلامت شناختی سالمندان حمایت می شوند به گزارش کانال خبری ایران در اخبار فناوری  طرح های پژوهشی در حوزه سلامت شناختی سالمندان حمایت می شوند  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری، ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی معاونت علمی در […]

طرح های پژوهشی در حوزه سلامت شناختی سالمندان حمایت می شوند

به گزارش کانال خبری ایران در اخبار فناوری  طرح های پژوهشی در حوزه سلامت شناختی سالمندان حمایت می شوند  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری، ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی معاونت علمی در بیستمین فراخوان خود در نیمه اول سال ۱۴۰۲، از طرح های پژوهشی در حوزه های سلامت شناختی سالمندان مبتنی بر سفارش تحقیقات (RFP) حمایت می‌کند.
همچنین در این فراخوان آمده است که از طرح های پژوهشی در زمینه تدوین و بومی‌سازی ابزار ارزیابی جامع وضعیت سلامت شناختی سالمندان ایرانی و نیز تهیه بسته جامع مداخلات ابزاری و دیجیتال سلامت شناختی سالمندان مبتنی بر بازی حمایت می‌کند.
برهمین اساس، از تمامی محققان حوزه علوم و فناوری‌های شناختی دعوت می‌شود با توجه به فراخوان مورد نظر، فرم ثبت درخواست را دریافت و تکمیل کرده و در بازه زمانی ۱ تا ۱۰ مردادماه ۱۴۰۲ ارسال کنند.
محققان می‌توانند از هم اکنون نسبت به تکمیل «فرم ثبت درخواست» براساس فایل سفارش تحقیقات هر فراخوان اقدام کنند. امیدوارم براتون خبر   طرح های پژوهشی در حوزه سلامت شناختی سالمندان حمایت می شوند براتون مفید بوده باشه

 
2023-07-04 13:06:40