ضرورت تأمین خون و فرآورده‌های خونی مورد نیاز بیماران به گزارش هاریکا خبر , در بخش خبری سلامت ,به گزارش خبرگزاری هاریکا، مصطفی جمالی، در دیدار رئیس هیأت مدیره کانون هموفیلی ایران، با قدردانی از همراهی مستمر اهداکنندگان خون در همه روزهای سال، گفت: نیاز بیماران به خون و فرآورده‌های خونی، نیاز همیشگی است و […]

ضرورت تأمین خون و فرآورده‌های خونی مورد نیاز بیماران

به گزارش هاریکا خبر , در بخش خبری سلامت ,به گزارش خبرگزاری هاریکا، مصطفی جمالی، در دیدار رئیس هیأت مدیره کانون هموفیلی ایران، با قدردانی از همراهی مستمر اهداکنندگان خون در همه روزهای سال، گفت: نیاز بیماران به خون و فرآورده‌های خونی، نیاز همیشگی است و مردم نوعدوست ایران با تعهد و بدون چشمداشت، سازمان انتقال خون را در یاری رساندن به بیماران کمک می‌کنند و هیچ بیماری در کشور منتظر دریافت خون نخواهد ماند.
وی افزود: پیشرفت‌های علمی سال‌های اخیر در بخش‌های آزمایشگاهی توانسته خدمات سازمان را به بیماران دریافت کننده خون مانند بیماران هموفیلی، ارتقا دهد.
امین افشار رئیس هیئت مدیره کانون هموفیلی ایران، نیز در این دیدار با اشاره به نقش حیاتی اهداکنندگان خون در استمرار زندگی بیماران به ویژه جامعه هموفیلی، گفت: سازمان انتقال خون با ساماندهی و سازماندهی داوطلبان اهدای خون، بدون توقف و به صورت روزانه برای تأمین خون و فراورده‌های خونی مورد نیاز بیماران تلاش می‌کند و این نشان دهنده ارزشمند و حیاتی بودن این سازمان عام المنفعه است.
وی به نمایندگی از جامعه هموفیلی، از مدیران و کارکنان سازمان انتقال خون در سراسر کشور قدردانی کرد. امیدوارم خبر  ضرورت تأمین خون و فرآورده‌های خونی مورد نیاز بیماران براتون مفید بوده باشه