ضرب و شتم کارکنان منابع طبیعی در خشکبیجار رشت به گزارش کانال خبری ایران از اخبار گیلان ،سرپرست اداره منابع طبیعی رشت گفت: ۷ گروه شامل ۲۰ نفر از ماموران یگان حفاظت و کادری این اداره کل برای رفع تصرف ۳ هکتار از زمین‌های ملی واقع در ساحل روستای حاجی بکنده بخش خشکبیجار اعزام شده […]

ضرب و شتم کارکنان منابع طبیعی در خشکبیجار رشت

به گزارش کانال خبری ایران از اخبار گیلان ،سرپرست اداره منابع طبیعی رشت گفت: ۷ گروه شامل ۲۰ نفر از ماموران یگان حفاظت و کادری این اداره کل برای رفع تصرف ۳ هکتار از زمین‌های ملی واقع در ساحل روستای حاجی بکنده بخش خشکبیجار اعزام شده و در حال انجام وظیفه بودند که از سوی ۱۵ نفر از متصرفان مورد ضرب و شتم قرار گرفتند.

مهدی پورمیرزایی با اشاره به هتاکی، تهدید و حمله ورشدن افراد به ماموران، افزود: متصرفان با لودر قصد داشتند به کارکنان و خودروهای این اداره کل حمله کنند.

وی با بیان اینکه ۸ مامور مصدوم شدند و یکی از مصدومان هم در بیمارستان پورسینای رشت بستری شد، اضافه کرد: در حال حاضر وضعیت عمومی این افراد مساعد است.

سرپرست اداره منابع طبیعی رشت ضمن تشکر از دستگاه قضایی استان، گفت: بر اساس حکم صادره مرجع قضایی، با متصرفان برخورد قانونی خواهد شد.