صدور مجوز استخدام ۴۰۰۰ نخبه در دستگاه‌های اجرایی کشور به گزارش کانال خبری ایران در اخبار فناوری  صدور مجوز استخدام ۴۰۰۰ نخبه در دستگاه‌های اجرایی کشور  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از بنیاد ملی نخبگان، علیرضا علیخان‌زاده؛ رییس امور جذب، بکارگیری و رشد این سازمان در خصوص صدور مجوز برای مرحله جدید جذب نخبگان […]

صدور مجوز استخدام ۴۰۰۰ نخبه در دستگاه‌های اجرایی کشور

به گزارش کانال خبری ایران در اخبار فناوری  صدور مجوز استخدام ۴۰۰۰ نخبه در دستگاه‌های اجرایی کشور  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از بنیاد ملی نخبگان، علیرضا علیخان‌زاده؛ رییس امور جذب، بکارگیری و رشد این سازمان در خصوص صدور مجوز برای مرحله جدید جذب نخبگان گفت: مجوزهای صادر شده به تفکیک شغل محل در سراسر کشور خواهد بود که فراخوان و جزییات آن از سوی بنیاد ملی نخبگان اعلام خواهد شد.
علیخان‌زاده با تاکید بر اهتمام دولت سیزدهم در استفاده حداکثری از ظرفیت نخبگان، گفت: تا کنون ۶۹ دستگاه‌اجرایی و ۱۹ وزارتخانه از جذب نخبگان استقبال کرده‌اند که نشان از همت دولت سیزدهم در حفظ، جذب و بکارگیری نخبگان برای ارائه خدمت به مردم است.
وی با اشاره به اینکه شرایط احراز نخبگی و فرایند ارزیابی از سوی بنیاد ملی نخبگان اطلاع‌رسانی می‌شود، اعلام کرد: بر اساس نیازهای دستگاه‌های اجرایی کشور، مجوز جذب بیشترین تعداد نخبه، به ترتیب برای آموزش و پرورش و وزارت جهاد کشاورزی و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صادر شده است.
همچنین نخبگان برای جذب در دستگاه‌های سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی، سازمان ملی استاندارد، سازمان نقشه‌برداری کشور و مرکز آمار، مرکز ملی رقابت، معاونت حقوقی ریاست جمهوری، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، وزارت امور اقتصاد و دارایی و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به رقابت می‌پردازند.
وزارت دادگستری، وزارت راه و شهرسازی و سازمان‌های تابعه، وزارت علوم تحقیقات و فناوری، وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، وزارت نفت و وزارت نیرو دیگر دستگاه‌هایی هستند که با مجوزهای صادر شده از سوی سازمان اداری و استخدامی کشور، می‌توانند نخبگان را جذب و بکارگیری کنند. امیدوارم براتون خبر   صدور مجوز استخدام ۴۰۰۰ نخبه در دستگاه‌های اجرایی کشور براتون مفید بوده باشه

 
2023-12-30 18:01:30