«شهرک» از هفته آینده اکران می‌شود/ قصه جوانی که عاشق بازیگری است به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری «شهرک» از هفته آینده اکران می‌شود/ قصه جوانی که عاشق بازیگری است  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل روابط عمومی پروژه، پوستر فیلم سینمایی «شهرک» به نویسندگی و کارگردانی علی حضرتی و تهیه‌کنندگی علی […]

«شهرک» از هفته آینده اکران می‌شود/ قصه جوانی که عاشق بازیگری است

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری «شهرک» از هفته آینده اکران می‌شود/ قصه جوانی که عاشق بازیگری است  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل روابط عمومی پروژه، پوستر فیلم سینمایی «شهرک» به نویسندگی و کارگردانی علی حضرتی و تهیه‌کنندگی علی سرتیپی در حالی منتشر می‌شود که این فیلم از ۱۴ تیر اکران خود را در سینماهای کشور آغاز خواهد کرد. طراحی این پوستر را محمد موحدنیا به عهده داشته است.
«شهرک» دومین فیلم سینمایی علی حضرتی در مقام کارگردان است که سال ۱۴۰۰ تولید شد و در چهلمین جشنواره فیلم فجر نیز توانست مورد توجه منتقدان و اهالی رسانه قرار گیرد.
این فیلم داستان نوید فلاحتی جوان علاقمند به بازیگری است که در تست یک فیلم سینمایی بزرگ قبول می‌شود و برای پیوستن به این پروژه و رسیدن به آرزوی دیرینه خود یعنی بازیگر شدن، باید شرایط ویژه و تمرین‌های روحی و روانی گروه بازیگران در شهرکی ایزوله شده را بپذیرد.
ساعد سهیلی، کاظم سیاحی، مهتاب ثروتی، همایون ارشادی، رویا جاوید نیا، شاهرخ فروتنیان، مرتضی ضرابی، ساقی حاجی‌پور در این فیلم حضور دارند.
فهرست کامل عموامل این فیلم عبارتند از نویسنده و کارگردان: علی حضرتی، تهیه‌کننده: علی سرتیپی، مدیر فیلمبرداری: علیرضا برازنده، تدوین: ژیلا ایپکچی، مدیر تولید: پیمان حمیدی، مدیر برنامه‌ریزی و سرپرست گروه کارگردانی: علی افشین‌راد، مدیر صدابرداری: کامران کیان‌ارثی، طراح صحنه و لباس: افسانه صرفه‌جو، طراح گریم: عباس عباسی، موسیقی: شورا کریمی، صداگذار: نعیم مسچیان، میکس و مسترینگ: ایرج شهزادی، دستیار اول کارگردان: رضا غفارنژاد، منشی صحنه: بهناز تاجیک، طراح جلوه‌های ویژه میدانی: آرش آقابیگ، طراح پوستر: محمد موحدنیا، ساخت فیلم پشت‌صحنه: مانی قدرت‌نما، تصویربردار: حامد مقدسی، عکاس: مریم تخت‌کشیان. امیدوارم براتون خبر   «شهرک» از هفته آینده اکران می‌شود/ قصه جوانی که عاشق بازیگری است براتون مفید بوده باشه

 
2023-06-28 17:55:44