شهاب حسینی سراغ «کوهستان‌های دوردست» می‌رود/ همکاری در لندن به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری شهاب حسینی سراغ «کوهستان‌های دوردست» می‌رود/ همکاری در لندن  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از ورایتی، شهاب حسینی بازیگر برنده جایزه بهترین بازیگر جشنواره کن ۲۰۱۶ برای بازی چند لایه و پیچیده‌اش در فیلم «فروشنده» اصغر […]

شهاب حسینی سراغ «کوهستان‌های دوردست» می‌رود/ همکاری در لندن

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری شهاب حسینی سراغ «کوهستان‌های دوردست» می‌رود/ همکاری در لندن  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از ورایتی، شهاب حسینی بازیگر برنده جایزه بهترین بازیگر جشنواره کن ۲۰۱۶ برای بازی چند لایه و پیچیده‌اش در فیلم «فروشنده» اصغر فرهادی، بازیگر فیلم «کوهستان‌های دوردست» میترا تبریزیان شد.
«کوهستان‌های دوردست» داستانی درباره یک پسر ۱۲ ساله است که در شهری کوچک در ایران زندگی می‌کند. وقتی او خیلی بچه بود مادرش ناپدید شده و حالا پدرش ازدواج کرده است. او که در آرزوی محبت پدر است، پرنده‌اش را که زخمی بوده و او از آن مراقبت کرده بود گم می‌کند و قصد دارد انتقام بگیرد.
این فیلم دومین فیلم بلند تبریزیان پس از «غلام» است که در آن هم شهاب حسینی بازی کرده بود و فیلم با تحسین منتقدان روبه‌رو و از سوی گاردین و آبزرور به عنوان فیلم هفته انتخاب شده بود. این فیلم در سینماهای بریتانیا هم اکران شده بود.
تهیه کننده «غلام» یعنی «زادوک ناوا» در لندن با کمپانی «استری داگ فیلمز» تهیه‌کننده فیلم خواهد بود.
فیلمنامه «کوهستان‌های دوردست» را تبریزیان و سیروس مسعودی نوشته‌اند که در فیلم «غلام» هم با هم همکاری کرده بودند.
میترا تبریزیان هنرمندی ایرانی-بریتانیایی است که به عنوان نویسنده و کارگردان فعالیت می‌کند و پیش از این سابقه ساختن فیلم کوتاه هم داشته است. امیدوارم براتون خبر   شهاب حسینی سراغ «کوهستان‌های دوردست» می‌رود/ همکاری در لندن براتون مفید بوده باشه

 
2022-08-07 14:12:23