اگر شما هم به مانند بسیار از مردم کشورمان رویا مهاجرت را دارید . باید بدانید دقیقا چه مهارتی را آموزش ببینید تا امکان دریافت معتبر را داشته باشید و کسب درآمد بالا را تجربه کنید . این انتخاب سرنوشت شما را در کشور های عازم تغییر خواهد داد . ما در این مطلب قصد […]

اگر شما هم به مانند بسیار از مردم کشورمان رویا مهاجرت را دارید . باید بدانید دقیقا چه مهارتی را آموزش ببینید تا امکان دریافت معتبر را داشته باشید و کسب درآمد بالا را تجربه کنید . این انتخاب سرنوشت شما را در کشور های عازم تغییر خواهد داد . ما در این مطلب قصد دارید هنر گل آرایی یا آموزش گل آرایی را که یکی از پرسود ترین مهارت ها در اروپا است را به شما معرفی کنیم که در سریع ترین زمان ممکن می توانید آن را فرا بگیرید . بنابر این در این مطلب تا انتها همراه ما باشید .

چرا باید مهارت گل آرایی را برای مهاجرت انتخاب کنیم ؟

حتما سورپرایز شدید !!! مهارت گل آرایی !!! بلههههه !!! شما با آموزش گل آرایی می توانید به راحتی به کشور های اروپایی مهاجرت کنید . به خصوص اگر برای شما جایگاه اجتماعی در الویت است . در کشور های خاورمیانه ، اروپایی و حتی آمریکا هنر گل آرایی بسیار باارزش است . افرادی که به این هنر مسلط باشند به راحتی می توانند از طریق دعوت نامه به کشور های دنیا مهاجرت کنند .

تعریف درست هنر گل آرایی :

هنر گل آرایی ترکیب گل ، برگ و سایر عناصر است که با چیدمان صحیح و اصولی جلوه زیباتری را خلق می کنید .

به نقل از آموزشگاه گل آرایی بوی گل :

گل آرایی یکی از جذاب ترین و بی نظیر ترین کارها است. گل آرایی یک هنر فوق العاده زیبا در دنیای امروز است. این روزها افراد استقبال خوبی از هنر گل آرایی می کنند. زیرا گل آرایی هم یک هنر و هم یک منبع درآمد درست حسابی است. گل آرایی باعث شادابی روحیه افراد می شود. به همین دلیل با وجود این همه استرس های روزانه افراد ترجیح می دهند به دنبال شغلی باشند که انرژی بهتر و بیشتری به آنها می دهد. چیدمان گل های جذاب و خاص و رنگارنگ در کنار هم حس بسیار خوبی دارد. اگر نحوه چیدمان صحیح را بلد باشید، حسابی از این هنر گل آرایی لذت می برید. گل ها در کنار هم زیبایی دو چندانی دارند. جالب است بدانید که گل آرایی دارای سبک های مختلفی است. هر کدام از این سبک ها دارای قواعد و اصول خاصی هستند.

از هنر گل آرایی تا تجارت گل :

گل آرایی خود در تمام کشور های دنیا به دو دسته مهم تقسیم می شود .

  • گل آرایی تجاری : بیشتر روی فروش محصولات تمرکز دارد . در این نوع گل آرایی بیشتر به سلیقه و فرهنگ مردمان هر کشور توجه می شود و باب سلیقه آن ها محصولاتی چیدمان می شوند . معمولا چیدمان گل آرایی تجاری به قیمت گل و فرهنگ خرید گل مردم آن کشور وابسته است . ضمنا گل آرایی تجاری روی محصولاتی و گل آرایی هایی تمرکز دارد که مردم خریداری می کنند و روی بحث های هنری هیچگونه تمرکزی ندارد .
  • گل آرایی هنری : ترکیب گل با سایر عناصر به مانند چوب ، پلاستیک و از نوع المانی را گل آرایی هنری می گویند . در گل آرایی هنری گل آرا موظف است با ترکیب تمامی عناصر و خلاقیت خویش محصولاتی را باب تفکرات و باور و عقاید طراحی کند . گل آرا ها در این مدل سبک کاری به رقابت می پردازند و بهترین گل آرا های دنیا در این سبک کاری ارزیابی می شوند . به همین دلیل در کشور های دیگر جز ایران این افراد بسیار ارزشمند و شناخته شده و ثروتمند هستند .

 بهترین کشور ها برای مهاجرت از طریق هنر گل آرایی :

درحال حاضر  کشور های هلند ، آلمان ، کانادا ، سوییس ، بلژیک ، استرالیا ، ایتالیا و … بهترین کشور ها برای یادگیری هنر گل آرایی هستند . در این کشور ها هنر گل آرایی بسیار ارزشمند است و افرادی که از طریق دعوت نامه به این کشور ها با عنوان گل آرا فعالیت کنند . می توانند درامد بسیار بالایی کسب کنند و از کارشان نیز لذت ببرند .

چه مدرک گل آرایی برای مهاجرت معتبر است ؟

درحال حاضر در ایران دو مدل مدرک برای مهاجرت از طریق هنر گل آرایی وجود دارد .

  • مدرک گل آرایی بین المللی به زبان انگلیسی
  • مدرک گل آرایی بین المللی فنی و حرفه ای

مدرک گل آرایی بین المللی به زبان انگلیسی در حال حاضر معتبر ترین مدرک گل آرایی در سطح کشور است . این مدرک گل آرایی با هولگرام و سریال نامبر جهانی است و شما می توانید در سایت اعتبار این مدرک را بررسی کنید . مدرک بین المللی گل آرایی باید حتما دارای سریال نامبر از کشوری جز ایران باشد .

نکته : مدرک بین المللی گل آرایی فنی و حرفه ای به علت صدور کد از ایران و تحریم ها معمولا ریجکت می شود و غیر قابل قبول است .

یادگیری گل آرایی در خارج از ایران چقدر هزینه خواهد داشت ؟

آموزش گل آرایی در خارج از ایران بسیار گران قیمت است . به همین خاطر معمولا افراد خارج از کشور ایرانی نیز هنر گل آرایی را در ایران آموزش می بینند . البته که اگر ساکنین غیر ایرانی نیز از این موضوع اطلاع داشتند قطعا سیل عظیمی از هنرجویان خارجی به ایران سرازیر می شوند . در ایران یادگیری هنر گل آرایی با 30 میلیون تومان به راحتی امکان پذیر است . درحالی که در کشور های اروپایی شما به پول ایران حداقل باید 180 میلیون تومان هزینه کنید .  یعنی 6 برابر ! البته که بستگی به کشور مقصد نیز خواهد داشت .

ایران ، بهترین کشور برای یادگیری هنر گل آرایی

در ایران برای آموزش گل آرایی شما با حداقل هزینه می توانید تمامی این هنر را آموزش ببینید . برای مثال یادگیری گل آرایی مجالس در خارج از کشور به تنهایی چندین دوره دارد و شما لازم است در هر مرحله مبلغ بسیار زیادی پرداخت کنید . ضمنا خرید گل در کشور های اروپایی بسیار گران است . بنابر این امکان تمرین و تکرار برای شما با گل های گران قیمت بسیار گران و پر ریسک خواهد بود . در حالی که در ایران شما در 6 ماه اول سال بسیار می توانید گل را ارزان تهیه کنید .

حداقل مدارک مورد نیاز برای مهاجرت

برای سابقه کار باید یک سال سابقه کار مداوم تمام وقت یا معادل  آن را طی 10 سال گذشته در یک حرفه داشته باشید . مدرک معتبر زبان نیز در قالب نتایج آزمون زبان مورد تایید اداره مهاجرت طی ۲ سال گذشته باشد . برای مدرک تحصیلی نیز ارائه اعتبارنامه تحصیلی کانادا (گواهی ، دیپلم یا مدرک تحصیلی) یا گزارش اعتبار سنجی تحصیلی خارجی (ECA) مورد تایید اداره مهاجرت برای اثبات اینکه میزان تحصیلات شما معادل یک مدرک تحصیلی معتبر در کانادا است الزامی خواهد بود.

  • مهارت در زبان انگلیسی با توجه به میزان تحصیلات
  • تجربه کاری
  • سن
  • برخورداری یا عدم وجود یک پیشنهاد شغلی معتبر (جاب آفر)

معتبر ترین آموزشگاه گل آرایی در ایران

درحال حاضر بوی گل به عنوان اولین و بزرگترین آموزشگاه گل آرایی در ایران با ارایه مدارک بین المللی بهترین گزینه برای یادگیری هنر گل آرایی است . برای کسب اطلاعات بیشتر به شماره 02128424059 تماس بگیرید یا به صفحه اینستاگرام booyegol  یا سایت booyegol.academy  مراجعه کنید .