«شماره ۱۰» در کانون فیلم «هور» به نمایش درمی‌آید به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری «شماره ۱۰» در کانون فیلم «هور» به نمایش درمی‌آید  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، با توجه به نقش و اهمیت سینما در عصر […]

«شماره ۱۰» در کانون فیلم «هور» به نمایش درمی‌آید

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری «شماره ۱۰» در کانون فیلم «هور» به نمایش درمی‌آید  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، با توجه به نقش و اهمیت سینما در عصر حاضر معاونت فرهنگی هنری موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس مبادرت به برگزاری رویداد سینمایی «کانون فیلم هور» کرده است تا با نگاهی نقادانه به آثار شاخص سینمای ایران و جهان در حوزه‌های انقلاب، جنگ و مقاومت گامی در راستای پویایی و اثر بخشی هرچه بیشتر سینمای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بردارد.
اولین جلسه اکران و نقد فیلم روز پنجشنبه ۴ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۱۶ در کانون فیلم هور به نشانی میدان ونک، بزرگراه شهید حقانی، خیابان سرو، ضلع جنوبی ایستگاه مترو شهید حقانی، موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، سالن همایش‌های بین‌المللی خلیج فارس به نقد و بررسی فیلم «شماره ۱۰» به کارگردانی حمید زرگرنژاد با حضور رامتین شهبازی نویسنده و منتقد سینما اختصاص یافته که حضور برای عموم علاقه‌مندان آزاد است.
علاقه‌مندان می‌توانند برای حضور در این برنامه به آدرس b۲n.ir/Hourmoviecente مراجعه و با توجه به محدودیت ظرفیت نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.
«شماره ۱۰» روایت داستان مردی است که در اواخر دوران جنگ تحمیلی به اسارت نیروهای بعثی در می‌آید و وارد اردوگاهی بسیار مخوف می‌شود. امیدوارم براتون خبر   «شماره ۱۰» در کانون فیلم «هور» به نمایش درمی‌آید براتون مفید بوده باشه

 
2023-10-23 12:58:02