«شاهزاده روم» و «فیلشاه» کتاب می‌شوند به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری «شاهزاده روم» و «فیلشاه» کتاب می‌شوند  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی هنر پویا، حامد جعفری تهیه کننده فیلم‌های «شاهزاده روم» و «فیلشاه» درباره اقتباس از این فیلم‌ها برای نگارش کتاب خبر داد و گفت: «فیلشاه» و […]

«شاهزاده روم» و «فیلشاه» کتاب می‌شوند

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری «شاهزاده روم» و «فیلشاه» کتاب می‌شوند  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی هنر پویا، حامد جعفری تهیه کننده فیلم‌های «شاهزاده روم» و «فیلشاه» درباره اقتباس از این فیلم‌ها برای نگارش کتاب خبر داد و گفت: «فیلشاه» و «شاهزاده روم» دو اثر مجموعه هنر پویا هستند که طی سال‌های پیش ساخته شده‌اند اما هنوز این فیلم‌ها مخاطب خودشان را دارند و حتی براساس گزارش‌های دریافتی، نمایش آنها در پلتفرم‌ها همچنان بازخوردهای قابل توجهی دارد.
وی اضافه کرد: از همین جهت محصولات جانبی این آثار که براساس کاراکترهای فیلم‌ها تولید و عرضه شده‌اند، برای مخاطب کودک و نوجوان هنوز جذابیت دارد و در راستای تکمیل زنجیره ارزش و مرچندایز این فیلم‌ها و با هدف حفظ و استمرار ارتباط مخاطبان با این آثار، بنا داریم تا کتاب رمان این آثار هم به نگارش درآید. البته اتفاقات دیگری هم برای این دو اثر، برنامه‌ریزی شده که به تدریج آنها را پیش برده و اخبارش را اعلام خواهیم کرد.
این تهیه کننده درباره نحوه نگارش رمان عنوان کرد: بناست اقتباسی از فیلمنامه‌های این آثار صورت گرفته و براساس آن رمان مورد نظر به نگارش در می‌آید.
جعفری با اشاره به جلسات اخیری که از طرف کانون پرورش فکری کودکان با حضور نویسندگان و تصویرگران حوزه کودک برای انیمیشن سینمایی «بچه زرنگ» برگزار شده است، گفت: در جلساتی که در پی فراخوان در کانون پرورش فکری برگزار شد، ما در پی نگارش و انتشار چند عنوان کتاب داستان مرتبط با «بچه‌زرنگ» بودیم و عده‌ای هم در طی این فرایند برای نگارش رمان فیلم‌های انیمیشن «شاهزاده‌روم» و «فیلشاه» اقبال نشان دادند.
وی در پایان بیان کرد: در این جلسات که طی چند ماه اخیر برگزار شد با نویسندگان مذاکره‌هایی داشتیم و بناست این فیلم‌ها به رمان تبدیل شده و به بازار عرضه شوند. امیدوارم براتون خبر   «شاهزاده روم» و «فیلشاه» کتاب می‌شوند براتون مفید بوده باشه

 
2023-08-12 13:55:28