سوژه «چرخه اکران و سینماداری» روی میز چهارمین «سینماگرام» به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری سوژه «چرخه اکران و سینماداری» روی میز چهارمین «سینماگرام»  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی برنامه رادیویی «سینماگرام»، چهارمین قسمت از برنامه رادیویی «سینماگرام» به موضوع چرخه اکران و سینماداری اختصاص دارد. در بخش […]

سوژه «چرخه اکران و سینماداری» روی میز چهارمین «سینماگرام»

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری سوژه «چرخه اکران و سینماداری» روی میز چهارمین «سینماگرام»  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی برنامه رادیویی «سینماگرام»، چهارمین قسمت از برنامه رادیویی «سینماگرام» به موضوع چرخه اکران و سینماداری اختصاص دارد.
در بخش میز گفتگوی این برنامه با اجرا و سردبیری میثم کریمی، سجاد نوروزی مدیر پردیس سینمایی آزادی، سعید خانی و ابراهیم اصغری تهیه‌کنندگان سینما حضور خواهند داشت.
حامد یامین‌پور منتقد سینما نیز نظرات خود را درباره موضوع یاد شده عنوان خواهد کرد. این منتقد همچنین در بخش میز نقد درباره فیلم سینمایی «نگهبان شب» ساخته در حال اکران رضا میرکریمی و از تولیدات بنیاد سینمایی فارابی صحبت می‌کند.
میز خبر «سینماگرام» نیز با حضور زهرا منصوری خبرنگار و کارشناس سینما تازه‌ترین اخبار یک هفته اخیر سینمای ایران را مرور می‌کند.
«سینماگرام» جمعه شب‌ها از ساعت ۲۱ تا ۲۳ به طور زنده از رادیو نمایش ردیف ۱۰۷/۵ مگاهرتز روانه آنتن می‌شود. امیدوارم براتون خبر   سوژه «چرخه اکران و سینماداری» روی میز چهارمین «سینماگرام» براتون مفید بوده باشه

 
2023-06-23 13:57:53