سمپوزیوم تازه‌های نقشه‌برداری مغز ایران برگزار می‌شود به گزارش کانال خبری ایران در اخبار فناوری  سمپوزیوم تازه‌های نقشه‌برداری مغز ایران برگزار می‌شود  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از آزمایشگاه نقشه برداری مغز، ششمین سمپوزیوم تازه‌های نقشه‌برداری مغز ایران (ISBM۲۰۲۲) به عنوان بزرگ‌ترین رویداد نقشه‌برداری مغز کشور با هدف ارائه‌ به‌روزترین اطلاعات، تبادل افکار متخصصین، […]

سمپوزیوم تازه‌های نقشه‌برداری مغز ایران برگزار می‌شود

به گزارش کانال خبری ایران در اخبار فناوری  سمپوزیوم تازه‌های نقشه‌برداری مغز ایران برگزار می‌شود  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از آزمایشگاه نقشه برداری مغز، ششمین سمپوزیوم تازه‌های نقشه‌برداری مغز ایران (ISBM۲۰۲۲) به عنوان بزرگ‌ترین رویداد نقشه‌برداری مغز کشور با هدف ارائه‌ به‌روزترین اطلاعات، تبادل افکار متخصصین، توسعه، ترویج و معرفی تکنولوژی‌های برتر و مرتبط روز جهان با این حوزه، ۱۵ الی ۱۷ تیرماه ۱۴۰۱ توسط آزمایشگاه ملی نقشه‌برداری مغز برگزار خواهد شد.
در این رویداد بیش از ۱۰ سخنران داخلی و خارجی از کشورهای مختلف آخرین و بروزترین دستاوردهای خود را ارائه خواهند داد و علاقه‌مندان می‌توانند در هر کجای کشور به صورت مجازی از این مباحث استفاده کنند.
از برنامه های جانبی بزرگ‌ترین رویداد نقشه‌برداری مغز کشور میتوان به پنج پنل که هر کدام با یک موضوع از این علم است و در آخرین روز سمپوزیوم به صورت حضوری و مجازی برگزار می‌شود، اشاره کرد.
در این پنل ها بستری فراهم شده که شرکت های فعال در حوزه نقشه برداری مغز بتوانند در چندین جلسه با نمایندگان انجمن های مختلف و مرتبط با حوزه کاری خود در راستای فعالیت های مشترک بحث و تبادل نظر داشته باشند و از نتایج این نشست ها در راستای فعالیت های دانش بنیان استفاده کنند. در این رویداد به‌طورکلی ۶۰ مقاله دریافت و پس از داوری، ۱۷ مقاله جهت ارائه به صورت شفاهی پذیرفته شد.
در اختتامیه این رویداد برندگان مسابقات تحلیل داده‌های fNIRS با محوریت سیستم‌های واسط رایانه و مغز، تحلیل داده های تصویربرداری تشدید مغناطیسی(MRI) با هدف کمک به تشخیص صحیح اختلال طیف اتیسم، واسط مغز-رایانه با محوریت توجه شنیداری که به صورت ملی برگزار شده اند، اعلام و جوایز آن ها اهدا میشود. امیدوارم براتون خبر   سمپوزیوم تازه‌های نقشه‌برداری مغز ایران برگزار می‌شود براتون مفید بوده باشه

 
2022-06-28 13:05:24