سرنوشت مثل یک «بدون قرار قبلی» است که از قبل به آن فکر نکرده‌اید به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری سرنوشت مثل یک «بدون قرار قبلی» است که از قبل به آن فکر نکرده‌اید  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی فیلم، اکران مردمی فیلم «بدون قرار قبلی» با حضور […]

سرنوشت مثل یک «بدون قرار قبلی» است که از قبل به آن فکر نکرده‌اید

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری سرنوشت مثل یک «بدون قرار قبلی» است که از قبل به آن فکر نکرده‌اید  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی فیلم، اکران مردمی فیلم «بدون قرار قبلی» با حضور مصطفی زمانی بازیگر این فیلم در پردیس سینمایی چارسو برگزار شد و این بازیگر خطاب به حاضران در سالن گفت: خوشحالم که امشب در خدمت شما عزیزان هستم، نقش من در فیلم «بدون قرار قبلی» کوتاه اما تاثیرگذار است و معتقدم اثری که ساخته شده بسیار زیباتر از متن آن روایت شده است.
وی گروه عوامل «بدون قرار قبلی» را بسیار درجه یک عنوان کرد و گفت: امیدوارم آنچه که در این فیلم می‌بینید شما را به سمت اتفاقاتی سوق دهد که دوست داشتید در زندگی تان رقم بخورد. اتفاقاتی که ما آن را «سرنوشت» می‌نامیم. این سرنوشت برای هر بشری بنا به طبیعتی که برایش طراحی شده همیشه خوشایند بوده است اما متاسفانه جهان، دغدغه‌ها و همه آنچه که به ما مربوط نیست و ما فکر می‌کنیم که به ما مربوط است را پیگیری و قضاوت می‌کنیم. ما تابع سرنوشتیم و اگر این مساله را بپذیریم، به راحتی می‌توانیم زندگی مان را با خوشی بگذرانیم.
بازیگر فیلم «بدون قرار قبلی» در پایان تصریح کرد: از نظر من این فیلم دوست دارد به انسان‌ها بگوید که سرنوشت مثل یک بدون قرار قبلی است که از قبل به آن فکر نکرده‌اید. بنابراین بهتر است که آدم آرزو نکند و ببیند که سرنوشت چه چیزی را براش رقم زده است.
این مراسم با جشن تولد مصطفی زمانی با حضور مخاطبانی که بدون قرار قبلی را برای تماشا انتخاب کرده بودند، به پایان رسید.
محمود بابایی تهیه کننده فیلم نیز از دیگر حاضران در اکران مردمی «بدون قرار قبلی» در پردیس سینمایی چارسو بود.
فیلم سینمایی «بدون قرار قبلی» به کارگردانی بهروز شعیبی و تهیه کنندگی محمود بابایی، محصول بنیاد سینمایی فارابی با مشارکت موسسه تصویر شهر است که توسط پخش این موسسه اکران شده است. امیدوارم براتون خبر   سرنوشت مثل یک «بدون قرار قبلی» است که از قبل به آن فکر نکرده‌اید براتون مفید بوده باشه

 
2022-06-24 14:10:16