سرانجام «مصلحت» راهی پرده سینماها می‌شود/ پرونده مشکوک یک آقازاده به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری سرانجام «مصلحت» راهی پرده سینماها می‌شود/ پرونده مشکوک یک آقازاده  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی پروژه، فیلم سینمایی «مصلحت» به کارگردانی حسین دارابی و تهیه‌کنندگی محمدرضا شفاه پس از ۳ سال بلاتکلیفی، […]

سرانجام «مصلحت» راهی پرده سینماها می‌شود/ پرونده مشکوک یک آقازاده

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری سرانجام «مصلحت» راهی پرده سینماها می‌شود/ پرونده مشکوک یک آقازاده  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی پروژه، فیلم سینمایی «مصلحت» به کارگردانی حسین دارابی و تهیه‌کنندگی محمدرضا شفاه پس از ۳ سال بلاتکلیفی، سرانجام چهارشنبه ۱۷ خرداد ماه توسط پخش بهمن سبز راهی سینماهای سراسر کشور خواهد شد.
این فیلم سینمایی که در ژانر سیاسی_معمایی ساخته شده و در سی و نهمین جشنواره فیلم فجر با دریافت دیپلم افتخار بهترین کارگردانی فیلم اول، رونمایی شد؛ پس از این رویداد سینمایی به دلیل برخی برداشت‌های سیاسی، با چالش‌ها و حواشی مختلفی برای اکران در سینماهای کشور مواجه شد که نمایش رسمی آن را به مدت سه سال به تاخیر انداخت.
در این فیلم سینمایی بازیگرانی چون فرهاد قائمیان، وحید رهبانی، نازنین فراهانی، مجید نوروزی، مهدی حسینی‌نیا، امیر نوروزی، سهی‌بانو ذوالقدر و… به ایفای نقش می‌پردازند.
«مصلحت» که نخستین همکاری مشترک سازمان سینمایی سوره و مرکز فیلم و سریال اوج محسوب می‌شود، روایتی از پرونده مشکوک و پر رمز و راز پسر یکی از مقامات عالی‌رتبه کشور است که در حال و هوای دهه‌شصت سپری می‌شود. امیدوارم براتون خبر   سرانجام «مصلحت» راهی پرده سینماها می‌شود/ پرونده مشکوک یک آقازاده براتون مفید بوده باشه

 
2023-06-02 13:55:44