سال ۱۴۰۱ فرصت مناسبی برای توسعه کمی و کیفی شرکتهای دانش بنیان است به گزارش کانال خبری ایران در اخبار فناوری  سال ۱۴۰۱ فرصت مناسبی برای توسعه کمی و کیفی شرکتهای دانش بنیان است  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از وزارت علوم، دکتر امید رضایی فر در بازدید سر زده از پارک علم و […]

سال ۱۴۰۱ فرصت مناسبی برای توسعه کمی و کیفی شرکتهای دانش بنیان است

به گزارش کانال خبری ایران در اخبار فناوری  سال ۱۴۰۱ فرصت مناسبی برای توسعه کمی و کیفی شرکتهای دانش بنیان است  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از وزارت علوم، دکتر امید رضایی فر در بازدید سر زده از پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان، نقش دانشگاه‌ها و پارک‌های علم و فناوری دانشگاهی را در توسعه اقتصاد دانش بنیان مهم برشمرد و گفت: سال ۱۴۰۱ با توجه به نامگذاری سال فرصت مناسبی برای توسعه شرکت‌های دانش‌بنیان است که باید از این فرصت به خوبی استفاده کنند.
وی افزود: این فرصت زمینه‌ساز تولید دانش بنیان، ایجاد فضای کارآفرینی و اشتغال پایدار خواهد بود.
رضایی فر در این بازدید ضمن آشنایی با ظرفیت‌ها و توانمندی‌های فناوران گفت: دانشگاه‌ها و پارک‌های علم و فناوری دانشگاهی در تقویت زیست بوم فناوری و توسعه اقتصاد دانش بنیان استان‌ها نقش بسزایی دارند، به شرط آنکه از این ظرفیت‌ها به خوبی استفاده شود.
علی حقیقی اصل رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان نیز گفت: در این بازدید سر زده، نشستی با مدیران و معاونین پارک برگزار و گزارشی از زیرساخت‌ها و حمایت‌های صورت گرفته از واحدهای فناور ارائه شد.
دکتر علی حقیقی اصل گفت: بازدید از شرکت‌های فناور و آشنایی با فعالیت و عملکرد آنها از دیگر برنامه‌های مدیرکل دفتر پشتیبانی امور فناوری و نوآوری وزارت علوم در بازدید سر زده از پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان بود. امیدوارم براتون خبر   سال ۱۴۰۱ فرصت مناسبی برای توسعه کمی و کیفی شرکتهای دانش بنیان است براتون مفید بوده باشه

 
2022-04-18 07:27:02