سازمان سینمایی جنایت شاهچراغ را محکوم کرد به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری سازمان سینمایی جنایت شاهچراغ را محکوم کرد  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی، سازمان سینمایی کشور با صدور بیانیه‌ای ضمن عرض تسلیت و همدردی با خانواده‌های شهدای حرم شاه‌چراغ (ع)، این اقدام تروریستی را […]

سازمان سینمایی جنایت شاهچراغ را محکوم کرد

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری سازمان سینمایی جنایت شاهچراغ را محکوم کرد  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی، سازمان سینمایی کشور با صدور بیانیه‌ای ضمن عرض تسلیت و همدردی با خانواده‌های شهدای حرم شاه‌چراغ (ع)، این اقدام تروریستی را محکوم کرد.
متن بیانیه این سازمان به این شرح است:
«حمله شنیع و ناجوانمردانه به حرم مطهر شاه‌چراغ (ع) بار دیگر اندازه خباثت، دنائت و خوی وحشی‌گری دشمنان قسم خورده این آب و خاک را به نمایش گذاشت.
این اولین بار نیست که دست دشمنان به خون عده‌ای از هموطنان آزاده ما آغشته می‌شود و دریغ که صدایی از رسانه‌های مدعی حقوق بشر بلند نمی‌شود. در چهار دهه گذشته دشمنان ایران اسلامی همواره کوشیده‌اند به انحای مختلف زخمی بر پیکر درخت بالنده و تناور انقلاب بزنند، اما همیشه با موج توفنده مردم انقلابی مواجه شده، عقب نشسته‌اند.
حمله به حرم مطهر شاه‌چراغ (ع) نشانه‌ای واضح و روشن از شکست سیاست‌های ریاکارانه، غیرانسانی و بدوی سردمداران غرب در طرح شعارهای انسان دوستانه و توسل به خشونت و جنایت علیه مردم مظلوم و شریف ایران است.
عمل ضدانسانی، مذبوحانه و جنایت‌کارانه حمله به حرم مطهر شاه‌چراغ (ع) که منجر به شهادت و جراحت عده‌ای از زائران این حرم شد، ادامه همان سیاست‌های مزورانه، حقیر و خونبار دشمن در ترور کور مردم عادی است.
سازمان سینمایی کشور ضمن محکوم کردن این عمل شنیع که آن را نشانه‌ای از استیصال دشمنان این مرز و بوم می‌داند از سینماگران، هنرمندان و مستندسازان کشور درخواست کرد با تبیین، تصویر و بازنمایی ابعاد چنین جنایت‌هایی، حقانیت و مظلومیت ملت ایران را در برابر نظام سلطه به نمایش بگذارند.» امیدوارم براتون خبر   سازمان سینمایی جنایت شاهچراغ را محکوم کرد براتون مفید بوده باشه

 
2023-08-15 13:57:33