زمان تشییع و خاکسپاری «اسماعیل سلطانیان» مشخص شد به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری زمان تشییع و خاکسپاری «اسماعیل سلطانیان» مشخص شد  به گزارش خبرگزاری هاریکا، خانواده مرحوم اسماعیل سلطانیان هنرمند پیشکسوت سینما و تلویزیون از مراسم تشییع و خاکسپاری این هنرمند فقید خبر دادند. قرار است بازیگر سریال یوسف پیامبر روز […]

زمان تشییع و خاکسپاری «اسماعیل سلطانیان» مشخص شد

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری زمان تشییع و خاکسپاری «اسماعیل سلطانیان» مشخص شد  به گزارش خبرگزاری هاریکا، خانواده مرحوم اسماعیل سلطانیان هنرمند پیشکسوت سینما و تلویزیون از مراسم تشییع و خاکسپاری این هنرمند فقید خبر دادند.
قرار است بازیگر سریال یوسف پیامبر روز جمعه ۲۶ خرداد ماه ساعت ۱۰ صبح با حضور دوستان و همکارانش در قطعه هنرمندان بهشت زهرا (س) به خاک سپرده شود.
همچنین مراسم یادبودی قرار است روز شنبه، ۲۷ خرداد از ساعت ۱۳ الی ۱۴.۳۰ دقیقه در مسجد جامع شهرک غرب برگزار شود.
اسماعیل سلطانیان، بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون بامداد ۲۴ خرداد ماه در سن ۶۹ سالگی بر اثر ایست قلبی درگذشت.
سلطانیان سال ۱۳۳۳ در کرمانشاه متولد شد و فارغ‌التحصیل بازیگری و کارگردانی تئاتر از دانشکده هنرهای دراماتیک بود. او فعالیت هنری را از سال ۱۳۴۹ با تئاتر به عنوان نویسنده، بازیگر و کارگردان آغاز کرد و همزمان در سال ۱۳۴۹ در مرکز آموزش هنرهای دراماتیک کرمانشاه یک دوره شش‌ماهه را زیر نظر آتش تقی‌پور گذراند.
از آثار سلطانیان می‌توان به بازی در «پایتخت ۲» «یوسف پیامبر»، «مرد هزارچهره»، «ستایش» و «قورباغه» اشاره کرد. امیدوارم براتون خبر   زمان تشییع و خاکسپاری «اسماعیل سلطانیان» مشخص شد براتون مفید بوده باشه

 
2023-06-15 01:55:16