زلزله‌زدگان خوی به تماشای «در آغوش درخت» نشستند به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری زلزله‌زدگان خوی به تماشای «در آغوش درخت» نشستند  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی سوره، روز گذشته ۵ اسفندماه فیلم سینمایی «در آغوش درخت» با حضور عوامل این فیلم سینمایی از جمله بابک […]

زلزله‌زدگان خوی به تماشای «در آغوش درخت» نشستند

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری زلزله‌زدگان خوی به تماشای «در آغوش درخت» نشستند  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی سوره، روز گذشته ۵ اسفندماه فیلم سینمایی «در آغوش درخت» با حضور عوامل این فیلم سینمایی از جمله بابک خواجه پاشا، سجاد نصراللهی، روح‌الله زمانی، اهورا و رایان لطفی دو بازیگر کودک فیلم و با حضور هنرمندان ترک‌زبانی چون وحید آقاپور و جعفر وهاب‌پور در استادیوم شهید مصطفی چمران خوی برگزار شد.
در این اکران که با هدف روحیه‌بخشی به مردم زلزله‌زده شهر خوی رخ داد، هنرمندان پس از حضور در جمع مردم زلزله‌زده خوی و گپ‌وگفت، به همراه آن‌ها به تماشای فیلم «در آغوش درخت» نشستند.
«در آغوش درخت» که محصول سازمان سینمایی سوره و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است فیلمی به کارگردانی بابک خواجه‌پاشا و تهیه‌کنندگی سجاد نصراللهی است که توسط کارگردان ترک زبان در طبیعت بکر ارومیه فیلمبرداری شده است و برای اولین بار در چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد.
اکران سیار این فیلم سینمایی به همت پخش سینماسیار انجمن سینمای جوانان ایران انجام شده است. امیدوارم براتون خبر   زلزله‌زدگان خوی به تماشای «در آغوش درخت» نشستند براتون مفید بوده باشه

 
2023-02-25 20:56:24