رونمایی بسته فیلم کوتاه «ژانر وحشت» در پردیس چارسو به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری رونمایی بسته فیلم کوتاه «ژانر وحشت» در پردیس چارسو  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از مشاور رسانه‌ای، در بسته فیلم کوتاه ژانر وحشت فیلم‌های «یه چوم یه لنگ» به کارگردانی یاسر برزگر، «تریپلکس» ساخته علی‌کیان ارثی، […]

رونمایی بسته فیلم کوتاه «ژانر وحشت» در پردیس چارسو

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری رونمایی بسته فیلم کوتاه «ژانر وحشت» در پردیس چارسو  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از مشاور رسانه‌ای، در بسته فیلم کوتاه ژانر وحشت فیلم‌های «یه چوم یه لنگ» به کارگردانی یاسر برزگر، «تریپلکس» ساخته علی‌کیان ارثی، «سرسام» ساخته نوید و وحید نامی، «آرگون» ساخته شورش وکیلی و «حیاط» به کارگردانی مصطفی سلیمانی شامگاه چهارشنبه ۱۲ هاریکا در پردیس سینمایی چارسو به نمایش درآمد.
مصطفی سلیمانی کارگردان فیلم «حیاط» در این مراسم با تشکر از تماشاگران بسته ژانر وحشت سینمای کوتاه که به همت گروه «هنر و تجربه» به نمایش درآمده از مخاطبان خواست از این بسته حمایت کنند.
همچنین شورش وکیلی کارگردان فیلم «آرگون» در این مراسم با بیان اینکه امیدوارم از دیدن این باکس سینمای کوتاه لذت ببرید، گفت: «آرگون» فیلم اول من است و من برای ساخت آن با چالش‌های زیادی روبرو بودم.
علی‌کیان ارثی کارگردان فیلم «تریپلکس» نیز با اشاره به تصمیم خوب گروه «هنر و تجربه» برای اکران فیلم کوتاه گفت: برای تهیه و اکران بسته پنج فیلم کوتاه در ژانر وحشت زحمت بسیاری کشید شد. معتقدم این تصمیم و اقدام، اتفاق جدیدی است که باید مورد حمایت جدی قرار بگیرد و من از شما درخواست می‌کنم به دوستان و آشنایان خود فیلم‌ها را پیشنهاد کنید.
یاسر برزگر کارگردان فیلم «یه چوم یه لنگ» نیز در این مراسم گفت: امیدوارم از این چند فیلم لذت ببرید و به دوستان خود توصیه کنید این فیلم‌ها را ببینند.
اکران بسته فیلم کوتاه ژانر وحشت شامل پنج فیلم کوتاه از چهارشنبه ۱۲ هاریکا در سینماهای منتخب گروه سینمایی «هنر و تجربه» آغاز شده است. امیدوارم براتون خبر   رونمایی بسته فیلم کوتاه «ژانر وحشت» در پردیس چارسو براتون مفید بوده باشه

 
2023-10-05 12:55:28