رونمایی از پوستر جدید «لوپتو»/ نماهنگ «شادی ساختنی است» منتشر شد به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری رونمایی از پوستر جدید «لوپتو»/ نماهنگ «شادی ساختنی است» منتشر شد  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی پروژه، انیمیشن سینمایی «لوپتو» به کارگردانی عباس عسکری و تهیه‌کنندگی محمدحسین صادقی و احسان کاوه […]

رونمایی از پوستر جدید «لوپتو»/ نماهنگ «شادی ساختنی است» منتشر شد

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری رونمایی از پوستر جدید «لوپتو»/ نماهنگ «شادی ساختنی است» منتشر شد  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی پروژه، انیمیشن سینمایی «لوپتو» به کارگردانی عباس عسکری و تهیه‌کنندگی محمدحسین صادقی و احسان کاوه که اکران خود را از اوایل آبان ماه آغاز کرده است، توانست در مجموع فروش گیشه سینماها و اکران‌های سیار به مرز ۱۵ میلیارد تومان برسد.
همزمان نیز دومین پوستر رسمی انیمیشن سینمایی «لوپتو» با طراحی هادی محمدیان و نماهنگ ویژه این انیمیشن با نام «شادی ساختنی است» نیز منتشر شد.
قطعه موسیقی «شادی ساختنی است» توسط امید روشن‌بین ساخته شده است و زینب صفری به همراه گروه آوای احسان تهران این قطعه را اجرا کرده‌اند. شاعر این قطعه آزاده فرهنگیان است و گیتارنوازی آن توسط فراز فراهانی انجام شده است. نماهنگ «شادی ساختنی است» به کارگردانی محمدحسین الفت‌پور و تهیه‌کنندگی یوسف سرشار ساخته شده است.
«لوپتو» با گذشت ۱۲ هفته از آغاز اکران خود، با جذب ۵۸۰ هزار مخاطب در سینما، توانسته به فروش ۱۴ میلیارد تومانی در گیشه سینماهای سراسر کشور دست یابد. همچنین فروش این انیمیشن در اکران سیار شهرهای فاقد سینما به بیش از یک میلیارد و دویست میلیون تومان رسیده است.
به تازگی اکران‌های سیار انیمیشن سینمایی «لوپتو» در شهرهای دارای سینما به جز تهران، مشهد، اصفهان، شیراز، اهواز و ساری آغاز شده است.
انیمیشن موزیکال «لوپتو» نخستین محصول مرکز انیمیشن سوره است که در استودیوی فراسوی ابعاد توسط هنرمندان جوان کرمانی تولید شده و توسط دفتر پخش بهمن سبز روی پرده سینماها رفته است.
برای تماشای نماهنگ «شادی ساختنی است» اینجا کلیک کنید. امیدوارم براتون خبر   رونمایی از پوستر جدید «لوپتو»/ نماهنگ «شادی ساختنی است» منتشر شد براتون مفید بوده باشه

 
2023-01-24 14:02:14