روزبه بمانی «بعد از رفتن» را می‌خواند/ قطعه‌ای در فراق عشقی گمشده به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری روزبه بمانی «بعد از رفتن» را می‌خواند/ قطعه‌ای در فراق عشقی گمشده  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی پروژه، روزبه بمانی ترانه‌سرا و خواننده مطرح کشور، قطعه موسیقی فیلم سینمایی «بعد […]

روزبه بمانی «بعد از رفتن» را می‌خواند/ قطعه‌ای در فراق عشقی گمشده

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری روزبه بمانی «بعد از رفتن» را می‌خواند/ قطعه‌ای در فراق عشقی گمشده  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی پروژه، روزبه بمانی ترانه‌سرا و خواننده مطرح کشور، قطعه موسیقی فیلم سینمایی «بعد از رفتن» را می‌خواند.
ترانه این قطعه موسیقی در ادامه قطعات عاشقانه این خواننده و هم‌راستا با موضوع این فیلم سینمایی در فضایی عاشقانه و احساسی توسط روزبه بمانی سروده شده است و به زودی منتشر می‌شود.
فیلم سینمایی «بعد از رفتن» به نویسندگی و کارگردانی رضا نجاتی و تهیه‌کنندگی محمود بابایی یک درام عاشقانه‌- معمایی است که قرار است از چهارشنبه ۲۵ مرداد اکران خود را توسط پخش شهر فرنگ و با شعار «عشق برمی‌گرده …» در سینماهای سراسر کشور آغاز کند.
صابر ابر و سارا بهرامی زوج اصلی این فیلم سینمایی هستند که در فراق یک عشق گمشده روایت می‌شود.
نماهنگ و قطعه این موسیقی به‌زودی و همزمان با آغاز اکران «بعد از رفتن» منتشر خواهد شد. امیدوارم براتون خبر   روزبه بمانی «بعد از رفتن» را می‌خواند/ قطعه‌ای در فراق عشقی گمشده براتون مفید بوده باشه

 
2023-08-14 17:56:04