«روایت ناتمام سیما» در هندوستان تمام می‌شود به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری «روایت ناتمام سیما» در هندوستان تمام می‌شود  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی، فیلم سینمایی «روایت ناتمام سیما» به کارگردانی علیرضا صمدی و تهیه‌کنندگی مجید رضابالا با شرکت در جشنواره گوآ هند، نخستین […]

«روایت ناتمام سیما» در هندوستان تمام می‌شود

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری «روایت ناتمام سیما» در هندوستان تمام می‌شود  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی، فیلم سینمایی «روایت ناتمام سیما» به کارگردانی علیرضا صمدی و تهیه‌کنندگی مجید رضابالا با شرکت در جشنواره گوآ هند، نخستین حضور بین‌المللی خود را تجربه می‌کند.
این فیلم سینمایی با بازی حامد کمیلی، غزل شاکری، آزاده صمدی و هاریکاان احمدی از تولیدات سال گذشته بنیاد سینمایی فارابی است که در بخش سینمای جهان جشنواره «گوآ» حضور پیدا می‌کند.
«روایت ناتمام سیما»، داستان زندگی دکتر آرش سیمین است که زندگی موفقی دارد اما پخش یک خبر در فضای مجازی، شرایط خانوادگی او را دستخوش تغییر می‌کند.
پنجاه و چهارمین دوره جشنواره «گوآ» هند از بیستم تا بیست ‌و هشتم نوامبر، برابر با بیست‌ و نهم آبان‌ تا هفتم آذر برگزار می‌شود. امیدوارم براتون خبر   «روایت ناتمام سیما» در هندوستان تمام می‌شود براتون مفید بوده باشه

 
2023-11-11 12:55:38