روایت سینمایی از ترور مقابل چشم همسر/ «هناس» خرداد اکران می‌شود به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری روایت سینمایی از ترور مقابل چشم همسر/ «هناس» خرداد اکران می‌شود  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی پروژه، فیلم سینمایی «هناس» به کارگردانی حسین دارابی و تهیه کنندگی محمدرضا شفاه که از […]

روایت سینمایی از ترور مقابل چشم همسر/ «هناس» خرداد اکران می‌شود

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری روایت سینمایی از ترور مقابل چشم همسر/ «هناس» خرداد اکران می‌شود  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی پروژه، فیلم سینمایی «هناس» به کارگردانی حسین دارابی و تهیه کنندگی محمدرضا شفاه که از فیلم‌های پربحث اکران شده در چهلمین جشنواره فیلم فجر بود، از نیمه خردادماه راهی اکران در سینماهای سراسر کشور می‌شود.
این فیلم سینمایی با برداشتی از سلسله ترورهای دهه ۸۰ تا ۹۰، نخستین اثر با محوریت پرداخت به زندگی شهدای هسته‌ای است که به روایتی آزاد از داستان زندگی شهید داریوش رضایی نژاد می‌پردازد. پرداختی ملموس و زنانه از شخصیت شهره پیرانی همسر این شهید هسته‌ای که تلاش‌های او برای حفظ امنیت خانواده‌اش را به تصویر می‌کشد.

فیلمنامه «هناس» که در ژانر ملودرام عاشقانه به نگارش درآمده است تلاش دارد مخاطب را با عمق تلخی ماجرای ترور افراد شاخص ملی آشنا کند.
ماجراهای هولناکی که روز گذشته ۱ خردادماه، شاهد یکی دیگر از این سلسله ترورها، یعنی ترور شهید حسن صیادخدایی بودیم که صحنه شهادت او در ماشین و با ضرب گلوله تداعی کننده لحظه ترور شهید داریوش رضایی نژاد است.
«هناس» دومین اثر سینمایی حسین دارابی پس از فیلم سینمایی «مصلحت» است که فیلمنامه آن توسط احسان ثقفی نوشته شده است.
مریلا زارعی در نقش شهره پیرانی و بهروز شعیبی در نقش داریوش رضایی نژاد ۲ بازیگر اصلی این فیلم سینمایی هستند.
وحید رهبانی، سولماز غنی، امین میری، علیرضا نایینی و کوثر حیدری (هنرپیشه خردسال) با هنرمندی سیاوش طهمورث نیز سایر بازیگران این فیلم سینمایی را تشکیل می‌دهند. امیدوارم براتون خبر   روایت سینمایی از ترور مقابل چشم همسر/ «هناس» خرداد اکران می‌شود براتون مفید بوده باشه

 
2022-05-23 18:09:41