روایت زندگی شهید هسته‌ای اکران آنلاین می‌شود/ «هناس» در پلتفرم به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری روایت زندگی شهید هسته‌ای اکران آنلاین می‌شود/ «هناس» در پلتفرم  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی سوره، فیلم سینمایی «هناس» به کارگردانی حسین دارابی و تهیه‌کنندگی محمدرضا شفاه که از ۱۸ […]

روایت زندگی شهید هسته‌ای اکران آنلاین می‌شود/ «هناس» در پلتفرم

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری روایت زندگی شهید هسته‌ای اکران آنلاین می‌شود/ «هناس» در پلتفرم  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی سوره، فیلم سینمایی «هناس» به کارگردانی حسین دارابی و تهیه‌کنندگی محمدرضا شفاه که از ۱۸ خرداد تا اواسط مرداد در سینماهای سراسر کشور اکران شده بود، از ۱۲ اسفند ساعت ۸ صبح پخش آنلاین خود را آغاز می‌کند.
این فیلم سینمایی قصه ترور یک عشق را از زاویه دید شهره پیرانی همسر شهید داریوش رضایی‌نژاد از دانشمندان هسته‌ای ایران را در آخرین روزهای زندگی او به تصویر می‌کشد.
فیلمنامه «هناس» که در ژانر ملودرام عاشقانه توسط احسان ثقفی و مهدیه عین‌اللهی به نگارش درآمده است؛ روایت سینمایی از ترور دانشمند هسته‌ای ایران است که جلوی چشمان همسر و فرزند خردسالش توسط دشمنان به شهادت رسید.
این فیلم سینمایی که دومین ساخته حسین دارابی پس از فیلم سینمایی «مصلحت» است، برای نخستین بار در چهلمین جشنواره فیلم فجر به نمایش گذاشته شد.
مریلا زارعی در نقش شهره پیرانی و بهروز شعیبی در نقش داریوش رضایی نژاد، ۲ بازیگر اصلی این فیلم سینمایی را تشکیل می‌دهند.
وحید رهبانی، سولماز غنی، امین میری، علیرضا نایینی و کوثر حیدری (هنرپیشه خردسال) با هنرمندی سیاوش طهمورث نیز سایر بازیگران این فیلم سینمایی هستند.
«هناس» محصول سازمان سینمایی سوره است که پخش سینمایی آن را موسسه بهمن سبز بر عهده داشته و توانست در گیشه سینماها به فروشی بالغ بر ۴ میلیارد تومان برسد. امیدوارم براتون خبر   روایت زندگی شهید هسته‌ای اکران آنلاین می‌شود/ «هناس» در پلتفرم براتون مفید بوده باشه

 
2023-03-02 16:56:05