روایتی از یک مدافع حرم در یکشنبه‌های کوتاه به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری روایتی از یک مدافع حرم در یکشنبه‌های کوتاه  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی بنیاد فرهنگی روایت فتح، فیلم کوتاه «اتاق عقد» به کارگردانی حسن حبیب زاده در هفدهمین پاتوق فیلم کوتاه با عنوان «یکشنبه‌های […]

روایتی از یک مدافع حرم در یکشنبه‌های کوتاه

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری روایتی از یک مدافع حرم در یکشنبه‌های کوتاه  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی بنیاد فرهنگی روایت فتح، فیلم کوتاه «اتاق عقد» به کارگردانی حسن حبیب زاده در هفدهمین پاتوق فیلم کوتاه با عنوان «یکشنبه‌های کوتاه» با حضور محمدرضا مقدسیان منتقد سینما، حسن حبیب زاده کارگردان و حسین محروقی مجری و کارشناس روز یکشنبه ۶ شهریور در مجتمع فرهنگی و هنری اسوه ساعت ۱۷:۳۰ اکران و نقد می‌شود.
در خلاصه این فیلم کوتاه آمده است: «اتاق عقد» روایتی از یک مدافع حرم است که برای دومین بار راهی سوریه شده و عاطفه همسر جوانش هم چند روزی است نتوانسته خبری از او بگیرد. او در حین آماده کردن اتاق عقد برای دختر همسایه مداوم به فکر مصطفی همسرش است به‌طوری‌که گاهی او را در میان مهمان‌ها می‌بیند. عاطفه خبر بارداریش را در یک پیام برای مصطفی می‌فرستد؛ اما همچنان جوابی از او نمی‌گیرد. مراسم عقد به پایان رسیده و عاطفه دست‌تنها مشغول کارهای نیمه‌تمام خانه‌شان می‌شود.
این فیلم کوتاه فضایی دراماتیک دارد و مجید نوروزی، هستی فرحی و هاریکای آل آقا بازیگران اصلی آن هستند.
حسن حبیب زاده دستیار احمدرضا معتمدی در فیلم سینمایی «آلزایمر» بوده و کارگردانی فیلم کوتاه «قرار؛ رستوران لفونتن»، مستند «جلال به روایت اسالم» و مجموعه «دورت بگردم ایران» ازجمله آثار اوست.
سایر عوامل این فیلم کوتاه عبارت‌اند از نویسنده و کارگردان: حسن حبیب زاده، تهیه‌کننده: محمدجواد موحد، مجری طرح: محمد گودرزی، دستیار کارگردان و برنامه‌ریز: محمدباقری، بازیگران: مجید نوروزی، هستی فرحی، هاریکای آل‌آقا، شیدا مقدری، بهار صبوریان، مریم مقدم، نازنین چیت‌ساز، معصومه دهقان، منشی صحنه: ملیکا یوسفی، جانشینان تولید: حامد یامین‌پور، کیانوش عاشورزاده، مدیر تصویربرداری: علی رنجبر، طراح صحنه و لباس: رسول علیزاده، طراح چهره‌پردازی: فرشته سطوت، تدوین: حسن حبیب‌زاده، مدیر صدابرداری: امید قربانی، صداگذار: محمدحسین ابراهیمی، مدیر تدارکات: امیر زره‌نازی، عکاس: مهدی خالدی، مشاور رسانه‌ای: علی مرادخانی، تولیدشده در گروه هنری کات، محصول باشگاه فیلم سوره.
یکشنبه‌های کوتاه پاتوق اکران و نقد فیلم کوتاه به همت انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس بنیاد فرهنگی «روایت فتح» است که هر هفته یکشنبه‌ها با حضور عوامل فیلم و منتقدان سینما در مجتمع فرهنگی و هنری اسوه به‌نقد و برسی آثار کوتاه می‌پردازد.
مجتمع فرهنگی و هنری اسوه واقع در خیابان انقلاب، بعد از مترو دروازه دولت، نبش خیابان بهار جنوبی، جنب بانک تجارت به‌صورت آزاد و رایگان میزبان علاقه‌مندان سینمای کوتاه خواهد بود. امیدوارم براتون خبر   روایتی از یک مدافع حرم در یکشنبه‌های کوتاه براتون مفید بوده باشه

 
2022-08-30 10:12:17