رقابت فیلم کوتاه «برنده» در جشنواره کینولاب لهستان به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری رقابت فیلم کوتاه «برنده» در جشنواره کینولاب لهستان  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی پروژه، فیلم کوتاه «برنده» به کارگردانی علی کیوان و تهیه‌کنندگی حامد رهنما و مهدی مقدم در نخستین حضور بین‌المللی خود در […]

رقابت فیلم کوتاه «برنده» در جشنواره کینولاب لهستان

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری رقابت فیلم کوتاه «برنده» در جشنواره کینولاب لهستان  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی پروژه، فیلم کوتاه «برنده» به کارگردانی علی کیوان و تهیه‌کنندگی حامد رهنما و مهدی مقدم در نخستین حضور بین‌المللی خود در بخش مسابقه هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کینولاب لهستان نمایش داده می‌شود.
کینولاب یک جشنواره بین‌المللی فیلم برای کودکان و نوجوانان است که معمولاً فیلم‌هایی از سراسر جهان که از نظر کیفیت هنری غنی هستند و پیام‌های مهمی را منتقل می‌کنند، انتخاب و داوری می‌کند.
هفتمین دوره این جشنواره در ماه ژوئن در شهر کراکوف لهستان برگزار خواهد شد.
فیلم کوتاه «برنده» پیش از این در سی‌و چهارمین دوره جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان کاندید پروانه زرین فیلم کوتاه بوده و نیز موفق به کسب دیپلم افتخار پنجاه و یکمین دوره‌ی فیلم رشد شده است. این فیلم همچنین تندیس بهترین فیلم کوتاه چهارمین جشن سیمرغ سینمای خراسان را کسب کرده است.
داستان فیلم «برنده» در مورد دوچرخه جدید وحید است که پدرش به منظور شرکت در مسابقه برای او تهیه کرده است و شباهت زیادی به دوچرخه دزدیده‌شده دوستش علیرضا دارد.
ایلیا مشایخی، کیان داوودی‌آزاد، جمال فوادیان، رضا نیلی، اختر خوشکار، سجاد تاجیک و طاها نجف‌پور بازیگران «برنده» هستند.
عوامل این فیلم عبارتند از مدیر فیلمبرداری: مرتضی نجفی، دستیار کارگردان و برنامه‌ریز: احمدرضا عبیدی، منشی صحنه: محسن بهاری، نورپرداز: محمد پرچ، طراح صحنه: حامد اصلانی، مدیر صدابرداری: سامان شهامت، طراح چهره‌پردازی: امید گلزاده، تدوین: مهدی مقدم، طراحی و تدوین صدا: محمدمهدی جواهری‌زاده، مدیر تولید: امیرمهدی صادقی، طراح جلوه ویژه: احسان ملازاده، اصلاح رنگ: فرهاد قدسی، آهنگ‌ساز: علی وحید، عکاس: بهرام صدیق‌زاده، طراح پوستر: حمید حمیدی. امیدوارم براتون خبر   رقابت فیلم کوتاه «برنده» در جشنواره کینولاب لهستان براتون مفید بوده باشه

 
2022-04-18 12:33:51