راهیابی «آخرین تولد» به ۲ جشنواره بین المللی به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری راهیابی «آخرین تولد» به ۲ جشنواره بین المللی  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی فیلم، «آخرین تولد» به کارگردانی وتهیه کنندگی نوید محمودی همزمان به بیست و هشتمین دوره جشنواره کرالا و شانزدهمین دوره جشنواره […]

راهیابی «آخرین تولد» به ۲ جشنواره بین المللی

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری راهیابی «آخرین تولد» به ۲ جشنواره بین المللی  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی فیلم، «آخرین تولد» به کارگردانی وتهیه کنندگی نوید محمودی همزمان به بیست و هشتمین دوره جشنواره کرالا و شانزدهمین دوره جشنواره جیپور هند راه یافت.
جشنواره کرالا هند از معتبرترین جشنواره های آسیایی است که از ۸ تا ۱۵ دسامبر ۲۰۲۳ برابر با ۱۷ تا ۲۴ آذر در کرالا هند برگزار می‌شود.
«آخرین تولد» همچنین نامزد بهترین فیلم داستانی از جشنواره جیپور هند شد که این جشنواره نیز از ۵ تا ۹ ژانویه ۲۰۲۴ برابر با ۱۵ تا ۱۹ دی در شهر جیپور هند برگزار می‌شود.
در فیلم «آخرین تولد» الناز شاکردوست، پدرام شریفی، شیدا خلیق، آرمین رحیمیان، سوگل خلیق، نیلوفر کوخانی و رضا بهبودی به ایفای نقش می‌پردازند.
پخش بین المللی «آخرین تولد» بر عهده «مینروا فیلم » با مدیریت الهه گودرزی است.
برادران محمودی پیش از این برای فیلم «چند متر مکعب عشق» جایزه شیر طلایی جشنواره جیپور هند و همچنین با فیلم های «مردن در آب مطهر» و «رفتن» در کرالا حضور داشته اند. امیدوارم براتون خبر   راهیابی «آخرین تولد» به ۲ جشنواره بین المللی براتون مفید بوده باشه

 
2023-11-10 12:55:32