رئیس هیات اجرایی جشنواره تحقیقات و فناوری «رازی» منصوب شد به گزارش کانال خبری ایران در اخبار فناوری  رئیس هیات اجرایی جشنواره تحقیقات و فناوری «رازی» منصوب شد  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از وزارت بهداشت، دکتر بهرام عین اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی طی حکمی دکتر یونس پناهی را به عنوان […]

رئیس هیات اجرایی جشنواره تحقیقات و فناوری «رازی» منصوب شد

به گزارش کانال خبری ایران در اخبار فناوری  رئیس هیات اجرایی جشنواره تحقیقات و فناوری «رازی» منصوب شد  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از وزارت بهداشت، دکتر بهرام عین اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی طی حکمی دکتر یونس پناهی را به عنوان «نایب رئیس شورای عالی و رئیس هیات اجرایی بیست و هشتمین جشنواره تحقیقات و فناوری علوم پزشکی رازی» منصوب کرد.
در این حکم آمده است:
«نظر به توانمندی های علمی و اجرایی جنابعالی، به موجب این ابلاغ به عنوان «نایب رئیس شورای عالی و رئیس هیات اجرایی بیست و هشتمین جشنواره تحقیقات و فناوری علوم پزشکی رازی» منصوب می شوید، تا ضمن راه‌اندازی دبیرخانه جشنواره رازی در آن معاونت و تدبیر سازوکار اجرایی و انتصاب دبیر جشنواره و سایر موارد مدنظر، اقدامات مورد نیاز را پیگیری و عملیاتی کنید.
امید است با توجه به تجربیات ارزشمند و درایت شما، شاهد برگزاری هر چه با شکوهتر این دوره از جشنواره با رویکرد توسعه تحقیقات مسئله محور و رعایت عدالت و شفافیت در فرآیندهای ارزیابی و اجرایی باشیم. توفیق روز افزون جنابعالی را از درگاه خداوند متعال خواهانم.»
دکتر یونس پناهی معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت است. امیدوارم براتون خبر   رئیس هیات اجرایی جشنواره تحقیقات و فناوری «رازی» منصوب شد براتون مفید بوده باشه

 
2022-07-05 17:04:45