دو انیمیشن «سوره»  به جشنواره «کارتون کلاب» ایتالیا راه یافت به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری دو انیمیشن «سوره»  به جشنواره «کارتون کلاب» ایتالیا راه یافت  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی سوره، انیمیشن کوتاه «بیا آشتی کنیم» به کارگردانی عبدلله علیمراد از تولیدات مرکز انیمیشن سوره […]

دو انیمیشن «سوره»  به جشنواره «کارتون کلاب» ایتالیا راه یافت

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری دو انیمیشن «سوره»  به جشنواره «کارتون کلاب» ایتالیا راه یافت  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی سوره، انیمیشن کوتاه «بیا آشتی کنیم» به کارگردانی عبدلله علیمراد از تولیدات مرکز انیمیشن سوره و فیلم کوتاه «پیش از بهشت» به کارگردانی احمد حیدریان و تهیه کنندگی محدثه پیرهادی از تولیدات باشگاه فیلم سوره به سی و نهمین دوره از جشنواره بین‌المللی کارتون کلاب ایتالیا راه یافتند.
این جشنواره یکی از شناخته‌شده‌ترین جشنواره‌های بین‌المللی سینمای ایتالیاست که به انیمیشن، کمیک و بازی اختصاص دارد.
جشنواره کارتون کلاب در سال ۱۹۹۵، آغاز به کار کرد و یکسال بعد به‌صورت بین‌المللی برگزار شد؛ این جشنواره با بیش از ۳۰۰ فیلم کوتاه انیمیشن از ۵۰ کشور در سراسر جهان به یک رویداد بزرگ تبدیل شده است که جوایز مختلفی را به بهترین انیمیشن‌های کوتاه تولید شده در جهان با حضور صدها مهمان ایتالیایی و خارجی اهدا می‌کند.
سی و نهمین دوره جشنواره بین‌المللی کارتون کلاب از ۱۰ تا ۱۶ جولای برابر با ۱۹ تا ۲۵ تیر در شهر ریمینی ایتالیا به صورت گسترده برگزار می‌شود.
پخش بین‌الملل این فیلم‌ها بر عهده مرکز بین‌الملل سوره است. امیدوارم براتون خبر   دو انیمیشن «سوره»  به جشنواره «کارتون کلاب» ایتالیا راه یافت براتون مفید بوده باشه

 
2023-07-10 15:05:30