دومین پوستر «مصلحت» منتشر شد/ ۷۵ هزار مخاطب به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری دومین پوستر «مصلحت» منتشر شد/ ۷۵ هزار مخاطب  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از مشاور رسانه‌ای پروژه، دومین پوستر فیلم سینمایی «مصلحت» به کارگردانی حسین دارابی و تهیه کنندگی محمدرضا شفاه که با گذشت حدود یک ماه […]

دومین پوستر «مصلحت» منتشر شد/ ۷۵ هزار مخاطب

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری دومین پوستر «مصلحت» منتشر شد/ ۷۵ هزار مخاطب  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از مشاور رسانه‌ای پروژه، دومین پوستر فیلم سینمایی «مصلحت» به کارگردانی حسین دارابی و تهیه کنندگی محمدرضا شفاه که با گذشت حدود یک ماه از آغاز اکران از مرز فروش ۳ میلیارد تومان عبور کرده است، منتشر شد.
این پوستر در خانه طراحان انقلاب اسلامی و توسط دانیال فرخ طراحی شده است.
این فیلم سینمایی که به مدت ۳ سال در سینماها توقیف بود روایتی از یک پرونده مشکوک و پر رمز و راز است که مصلحت سیاسی نظام، مسیر رسیدگی به آن را با فراز و نشیب‌های مختلفی رو به رو می‌کند و تاکنون با استقبال ۷۵ هزار مخاطب در سینماها از مرز فروش ۳ میلیارد تومان عبور کرده است.
فیلمنامه «مصلحت» که در ژانر معمایی-سیاسی به نگارش درآمده است به موضوعی افشاگرانه در اوایل دهه ۶۰ می‌پردازد، و در خلاصه داستان آن آمده است: «پسر یکی از مقامات عالی‌رتبه کشور در یکی از درگیری‌ها مقابل دانشگاه تهران مرتکب قتل می‌شود، اما پیوند خانوادگی و مصلحت سیاسی کشور، این پرونده مشکوک و پُر رمز و راز را وارد موازنه‌ای پیچیده و سخت می‌کند…»
فرهاد قائمیان، وحید رهبانی، نازنین فراهانی، مهدی حسینی‌نیا، مجید نوروزی، امیر نوروزی، سهی‌بانو ذوالقدر و … ترکیب بازیگران اصلی «مصلحت» را تشکیل می‌دهند.
پخش «مصلحت» را موسسه بهمن سبز برعهده دارد و این فیلم محصول مشترک سازمان سینمایی سوره و مرکز فیلم سریال سازمان اوج است. امیدوارم براتون خبر   دومین پوستر «مصلحت» منتشر شد/ ۷۵ هزار مخاطب براتون مفید بوده باشه

 
2023-06-26 15:05:45