دومین پوستر «جنگل پرتقال» رونمایی شد/ ۳۵ هزار نفر فیلم را دیدند به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری دومین پوستر «جنگل پرتقال» رونمایی شد/ ۳۵ هزار نفر فیلم را دیدند  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی فیلم، دومین پوستر فیلم سینمایی «جنگل پرتقال» به کارگردانی آرمان خوانساریان و تهیه […]

دومین پوستر «جنگل پرتقال» رونمایی شد/ ۳۵ هزار نفر فیلم را دیدند

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری دومین پوستر «جنگل پرتقال» رونمایی شد/ ۳۵ هزار نفر فیلم را دیدند  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی فیلم، دومین پوستر فیلم سینمایی «جنگل پرتقال» به کارگردانی آرمان خوانساریان و تهیه کنندگی رسول صدرعاملی که حدود ۳ هفته از آغاز اکران آن می‌گذرد و تاکنون ۳۵ هزار نفر به تماشای آن نشسته‌اند، با طرحی از شکوفه بیاتی رونمایی شد.
این فیلم سینمایی که از زمان نمایش در جشنواره فجر تا اکران عمومی در سینماها با واکنش‌های مثبتی مواجه شده است، یک درام جاده‌ای با تم عاشقانه است که در حس و حال پاییزی شهر تنکابن روایت می‌شود.
در خلاصه داستان «جنگل پرتقال» که از قصه همراهی عشق تا اندوه فراق را در لابه لای خاطرات خاک‌خورده گذشته روایت می‌کند، آمده است: «سهراب بهاریان نمایشنامه‌نویس ناموفق بعد از سال‌ها بیکاری معلم دبیرستان شده، او برای حفظ شغل تازه‌اش ناگزیر به ارایه اصل مدرک تحصیلی است. سهراب بعد از ۱۵ سال به شهر دانشجویی‌اش بازمی‌گردد اما این سفر آن طور که او فکر می‌کرده پیش نمی‌رود …»
میرسعید مولویان، سارا بهرامی، رضا بهبودی، رضا عموزاد، فراز سرابی، محمدرضا سامیان، داوود فتحعلی‌بیگی، فرشته مرعشی، ارشیا نیک‌بین، حمیدرضا عباسی، زینب شعبانی و حسام نورانی بازیگران این فیلم سینمایی را تشکیل می‌دهند.
پخش «جنگل پرتقال» را موسسه شهر فرنگ برعهده دارد و این فیلم محصول بنیاد سینمایی فارابی و میلاد فیلم است. امیدوارم براتون خبر   دومین پوستر «جنگل پرتقال» رونمایی شد/ ۳۵ هزار نفر فیلم را دیدند براتون مفید بوده باشه

 
2023-11-20 12:56:00