دومین ساخته یاسر فقیهی در مراحل فنی قرار گرفت به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری دومین ساخته یاسر فقیهی در مراحل فنی قرار گرفت  به گزارش خبرگزاری هاریکا، پروسه تولید دومین ساخته یاسر فقیهی از تهیه کنندگان و کارگردانان سینمای کشورمان وارد مرحله فنی شد. راز یک هوس دومین ساخته یاسر فقیهی […]

دومین ساخته یاسر فقیهی در مراحل فنی قرار گرفت

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری دومین ساخته یاسر فقیهی در مراحل فنی قرار گرفت  به گزارش خبرگزاری هاریکا، پروسه تولید دومین ساخته یاسر فقیهی از تهیه کنندگان و کارگردانان سینمای کشورمان وارد مرحله فنی شد.
راز یک هوس دومین ساخته یاسر فقیهی بعد از فیلم بلند پرمخاطب بوسه درباران است که به معظلات اجتماعی و سوءاستفاده از جوانان در سینما و موسیقی پرداخته بود. مدت زمان فیلم کوتاه رازیک هوس ۳۰ دقیقه است.
در خلاصه داستان فیلم که محمدرضا بهزاد، الهه نقدی، سهم الدین دارایی و حامد نوروزی بازیگران آن هستند، آمده است: راز یک هوس در خصوص جوان ۲۵ ساله ای به نام سام است، سام به آیدا که همسرش فوت کرده و مدتی است در همسایگی او زندگی می کند علاقه دارد ،آیدا به قصد کارهای روزمره از خانه خارج می شود و سام سعی دارد به بهانه کمک به آیدا تا هرجایی که می خواهد او را همراهی کند ، در نهایت با اسرار زیاد سام، آیدا سوار موتور او می شود، در مسیر اتفاقاتی برای سام و آیدا پیش می آید که ادامه قصه را رقم می زند.
عوامل فیلم عبارتند از: تهیه کننده و کارگردان: یاسر فقیهی، نویسنده: امیر مهدی صادقی، دستیاراول کارگردان و برنامه ریز: احسان کارآموز، گروه فیلمبرداری: مهدی حاجیلری – سپهر عباس آبادی، مدیرصدابرداری: ایمان ترابی، گریم: وحید جهانبانی – ماهرو قربانی، منشی صحنه: ملیحه منصوریان، صحنه و لباس: مریم شیخی، عکاس فرانک جامه بزرگ، مدیر پشتیبانی تهیه و تولید: سهم الدین دارایی، مدیر تولید: حسین کریمی، پشتیبانی فضای مجازی: ارشیا فقیهی، مدیر روایط عمومی: مریم حضرتی، دستیاران تدارکات: مجتبی محمد بیگی – جواد رحمانی، حمل و نقل : محمود جعفری – اسرافیل ابراهیمی امیدوارم براتون خبر   دومین ساخته یاسر فقیهی در مراحل فنی قرار گرفت براتون مفید بوده باشه

 
2022-05-26 18:09:48