دستمریزاد مجید مجیدی به بهروز شعیبی/ فیلمی که شعار نمی‌دهد به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری دستمریزاد مجید مجیدی به بهروز شعیبی/ فیلمی که شعار نمی‌دهد  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی فیلم، مجید مجیدی کارگردان سینما در یادداشتی به فیلم «بدون قرار قبلی» پرداخت. در این یادداشت آمده […]

دستمریزاد مجید مجیدی به بهروز شعیبی/ فیلمی که شعار نمی‌دهد

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری دستمریزاد مجید مجیدی به بهروز شعیبی/ فیلمی که شعار نمی‌دهد  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی فیلم، مجید مجیدی کارگردان سینما در یادداشتی به فیلم «بدون قرار قبلی» پرداخت.
در این یادداشت آمده است:
«پناهندگی شخصیت اصلی قصه از غربت، به پیشگاه امام رئوف شیعیان
در حقیقت این فیلم، بدون هرگونه انتظاری با تو سه قرار می‌گذارد. قرار اول مواجه شدن با کرامت والای امام رضا (ع) است، دیگری جلوه‌گری هنر سینما در پرداخت به قرار اول و قرار سوم نیز، تماشای تنیده شدن این دو قرار زیبا، بر روی پرده‌ی نقره‌ای ست.
در این روزگار، فیلمِ «بدون قرار قبلی»، با پرهیز از هرگونه شعارزدگی، مأموریت انتقال حال خوب به مخاطب را، که یکی از وظایف مهم سینماست به نحو احسن انجام می‌دهد.
دستمریزاد به بهروز شعیبی و همه عوامل این فیلم که در این امتحان سربلند و سرافراز بودند.»
فیلم «بدون قرار قبلی» به کارگردانی بهروز شعیبی و تهیه‌کنندگی محمود بابایی با بازی پگاه آهنگرانی، مصطفی زمانی، الهام کردا و صابر ابر این روزها در سراسر کشور در حال اکران است. امیدوارم براتون خبر   دستمریزاد مجید مجیدی به بهروز شعیبی/ فیلمی که شعار نمی‌دهد براتون مفید بوده باشه

 
2022-06-13 14:09:25