دستاوردهای حوزه علوم شناختی معرفی می شوند به گزارش کانال خبری ایران در اخبار فناوری  دستاوردهای حوزه علوم شناختی معرفی می شوند  به گزارش خبرنگار هاریکا، نهمین همایش بین المللی علوم شناختی با هدف کمک به رشد و توسعه فعالیت های علمی و تحقیقاتی در حوزه های مختلف علوم شناختی و نیز ارائه آخرین یافته […]

دستاوردهای حوزه علوم شناختی معرفی می شوند

به گزارش کانال خبری ایران در اخبار فناوری  دستاوردهای حوزه علوم شناختی معرفی می شوند  به گزارش خبرنگار هاریکا، نهمین همایش بین المللی علوم شناختی با هدف کمک به رشد و توسعه فعالیت های علمی و تحقیقاتی در حوزه های مختلف علوم شناختی و نیز ارائه آخرین یافته ها و دستاوردهای علمی محققان داخلی و خارجی در دانشگاه خوارزمی برگزار می شود.
در این رویداد علمی علاوه بر شماری از محققان، پژوهشگران و اساتید حوزه های علوم شناختی کشور، محققان و پژوهشگرانی از چندین کشور دیگر حضور دارند. در این همایش مباحث علمی در حوزه های علوم اعصاب شناختی، روان شناسی شناختی، آموزش و پرورش شناختی، زبان شناسی شناختی، فلسفه ذهن، هوش مصنوعی، مدل سازی شناختی، نقشه برداری مغز، بازتوانی شناختی، ارزیابی شناختی، ابعاد شناختی اختلالات مختلف ، شناخت اجتماعی ، خلاقیت و شناخت ، رسانه و شناخت ، فناوری های واسط مغز و رایانه مطرح خواهند شد.
آشنایی با فعالیت های پژوهشی در داخل و خارج از کشور در این حوزه و گسترش همکاری های تحقیقاتی میان مراکز بین المللی و دانشگاهی فعال در رشته های مرتبط با علوم شناختی و ارائه دستاوردهای تحقیقاتی از دیگر اهداف برگزاری این رویداد علمی بین المللی است.
در این همایش ضمن طرح نتایج تحقیقات بنیادی و کاربردی در زمینه علوم شناختی و کارکردهای مختلف مغز ، صاحبنظران درقالب سخنرانی های کلیدی ، پنل های تخصصی و کارگاه های آموزشی دیدگاه ها علمی خود را مطرح و مورد بحث و تبادل نظر قرار می دهند.
این نمایشگاه بیست و هشتم اردیبهشت در دانشگاه خوارزمی برگزار می شود. امیدوارم براتون خبر   دستاوردهای حوزه علوم شناختی معرفی می شوند براتون مفید بوده باشه

 
2022-05-17 11:27:18