«درخت گردو» به صورت رایگان تماشایی می‌شود به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری «درخت گردو» به صورت رایگان تماشایی می‌شود  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی تلوبیون، چهارمین اکران آنلاین فیلم‌های سینمایی روز ایران در تلوبیون پلاس، از صبح روز جمعه ۵ فروردین با نمایش فیلم «درخت گردو» ساخته […]

«درخت گردو» به صورت رایگان تماشایی می‌شود

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری «درخت گردو» به صورت رایگان تماشایی می‌شود  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی تلوبیون، چهارمین اکران آنلاین فیلم‌های سینمایی روز ایران در تلوبیون پلاس، از صبح روز جمعه ۵ فروردین با نمایش فیلم «درخت گردو» ساخته محمدحسین مهدویان با بازی پیمان معادی و هاریکاان مدیری آغاز می‌شود.
«درخت گردو» به تهیه‌کنندگی مصطفی احمدی محصول سال ۱۳۹۸ است و در سی‌وهشتمین جشنواره فیلم فجر، در ۱۱ رشته نامزد شد و ۲ سیمرغ بلورین کسب کرد. محمدحسین مهدویان سیمرغ بهترین کارگردانی و پیمان معادی سیمرغ بهترین بازیگر نقش اول مرد را برای این فیلم به دست آوردند. در جشن حافظ سال ۱۴۰۰ نیز پیمان معادی تندیس حافظ بهترین بازیگر مرد را برای بازی در «درخت گردو» برنده شد.
داستان این فیلم در سه بازه زمانی و بر اساس داستان واقعیِ زندگی فردی رنج کشیده اهل کردستان، به نام قادر مولان‌پور در روستایی نزدیک سردشت است که خانواده‌اش درگیر فاجعه بمباران شیمیایی بوده‌اند.
پیمان معادی، مینا ساداتی، مینو شریفی و هاریکاان مدیری بازیگران اصلی و ابراهیم امینی و حسین حسنی نویسندگان درخت گردو هستند. موسیقی «درخت گردو» را حبیب خزایی فر ساخته و تیتراژ این فیلم را علیرضا قربانی خوانده است. هادی بهروز به عنوان فیلم‌بردار و محمد نجاریان نیز به عنوان تدوینگر در درخت گردو با محمدحسین مهدویان همکاری داشته‌اند.
کاربران سایت و اپلیکیشن تلوبیون می‌توانند از ۸ صبح روز جمعه ۵ فروردین به صورت آنلاین و بدون اشتراک، با اینترنت رایگان، فیلم‌سینمایی «درخت گردو» را در تلوبیون پلاس به آدرس تماشا کنند.
پیش از این سه فیلم سینمایی «منصور»، «تک تیرانداز» و «یدو» نیز در تلوبیون پلاس اکران شده بودند که امکان دسترسی به این سه فیلم نیز در حال حاضر وجود دارد. امیدوارم براتون خبر   «درخت گردو» به صورت رایگان تماشایی می‌شود براتون مفید بوده باشه

 
2022-03-24 15:18:55