دبیر کمیته کشوری اخلاق در پژوهش های زیست پزشکی منصوب شد به گزارش کانال خبری ایران در اخبار فناوری  دبیر کمیته کشوری اخلاق در پژوهش های زیست پزشکی منصوب شد  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از وزارت بهداشت، دکتر یونس پناهی معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی دکتر […]

دبیر کمیته کشوری اخلاق در پژوهش های زیست پزشکی منصوب شد

به گزارش کانال خبری ایران در اخبار فناوری  دبیر کمیته کشوری اخلاق در پژوهش های زیست پزشکی منصوب شد  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از وزارت بهداشت، دکتر یونس پناهی معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی دکتر علی خاجی عضو هیأت علمی دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی را به عنوان دبیر کمیته کشوری اخلاق در پژوهش های زیست پزشکی منصوب کرد.
در این حکم آمده است: نظر به تعهد، تخصص و سوابق ارزشمند جنابعالی به موجب این ابلاغ بعنوان «دبیرکمیته کشوری اخلاق در پژوهش های زیست پزشکی» منصوب می‌شوید.
لازم است با تشریک مساعی و بهره گیری از نظرات صاحب نظران و کارشناسان این حوزه و استفاده از ظرفیت های موجود، ضمن توجه به الزامات واقتضائات حوزه اخلاق در پژوهش، ساماندهی و چابک سازی اقدمات و فعالیت ها را در این حوزه با رویکرد جهادی و فسادستیزی با جدیت در دستور کار قرار دهید. همچنین توجه به اسناد بالادستی و قوانین و قواعد لازم الاجرا این حوزه در عین هماهنگی حوزه های مختلف و مرتبط با فعالیت آن کمیته اجرایی مورد انتظار است.
امید است با استفاده از رویکردهای نوین و مبتنی بر مستندات و مبانی علمی، تخصصی و اصول اخلاق اسلامی در توسعه و ارتقاء فعالیت‌های این حوزه در ذیل توجهات خداوند متعال موفق و مؤید باشید.» امیدوارم براتون خبر   دبیر کمیته کشوری اخلاق در پژوهش های زیست پزشکی منصوب شد براتون مفید بوده باشه

 
2023-12-30 17:55:01