دبیر هفتمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان ایران منصوب شد به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری دبیر هفتمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان ایران منصوب شد  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی جشنواره، مجید زین العابدین دبیر سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان و مدیر عامل بنیاد سینمایی فارابی در […]

دبیر هفتمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان ایران منصوب شد

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری دبیر هفتمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان ایران منصوب شد  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی جشنواره، مجید زین العابدین دبیر سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان و مدیر عامل بنیاد سینمایی فارابی در حکمی با اشاره به تجارب علمی و عملی وحید ملتجی، وی را به عنوان دبیر هفتمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان ایران منصوب کرد.
زین‌العابدین در حکم خود خطاب به ملتجی، استفاده از تمام ظرفیت‌های موجود، برنامه‌ریزی و هماهنگی بین همه ارکان برگزاری برای برپایی رویدادی شایسته و در شأن مخاطبان و سطح سینمای ایران را از وی خواستار شده است.
دبیر هاریکاواره هوای نو، مدیریت مرکز اوج کودک و نوجوان، تهیه کنندگی برنامه‌های ویژه نوجوانان در سیمای جمهوری اسلامی ایران، مشاور و دستیار شهردار اصفهان در امور فرهنگی و رسانه‌ای و مشاور عالی دبیر سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان ایران، بخشی از سوابق وحید ملتجی محسوب می‌شود.
فراخوان هفتمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان ایران، هاریکا ماه امسال به میزبانی اصفهان برگزار و فراخوان این رویداد هنری به زودی منتشر می‌شود. امیدوارم براتون خبر   دبیر هفتمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان ایران منصوب شد براتون مفید بوده باشه

 
2023-08-29 13:57:29