دبیر شانزدهمین جشنواره «سینماحقیقت» منصوب شد به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری دبیر شانزدهمین جشنواره «سینماحقیقت» منصوب شد  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان سینمایی، محمد خزاعی رئیس سازمان سینمایی طی حکمی محمد حمیدی مقدم را به عنوان دبیر شانزدهمین جشنواره بین‌المللی «سینما حقیقت» منصوب کرد. […]

دبیر شانزدهمین جشنواره «سینماحقیقت» منصوب شد

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری دبیر شانزدهمین جشنواره «سینماحقیقت» منصوب شد  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان سینمایی، محمد خزاعی رئیس سازمان سینمایی طی حکمی محمد حمیدی مقدم را به عنوان دبیر شانزدهمین جشنواره بین‌المللی «سینما حقیقت» منصوب کرد.
متن حکم رئیس سازمان سینمایی به این شرح است:
«جناب آقای محمد حمیدی مقدم
نظر به شناخت، تعهد و تجربه ارزشمند شما در برگزاری دوره‌های گذشته، به سمت دبیر شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینما حقیقت» منصوب می‌شوید.
خوشبختانه، این جشنواره به مدد تلاش ارزشمند مدیران گذشته و حضور پر شوق خانواده فرهیخته سینمای مستند به عنوان یکی از جشنواره‌های مطرح و مرجع منطقه شناخته می‌شود.
امید است با بهره‌گیری از همه ظرفیت‌ها و میراث گرانقدر سینمای مستند ایران و توجه به ضرورت‌های تازه در این حوزه در این مسئولیت خطیر موفق باشید.
سینمای مستند، بخش پرافتخار سینمای ایران است که همواره با اندیشه‌ورزی، دغدغه‌های فرهنگی و نوآوری پیوند داشته است. ایجاد تغییر و تحول محسوس در این سینما با اهتمام و تاکید بر شعار «اخلاق، آگاهی، امید» از اهداف و اولویت‌های سازمان سینمایی در این دوره است.
انتظار می‌رود جشنواره «سینما حقیقت» همسو با گام دوم انقلاب اسلامی و با هدف ایجاد بسترهای مناسب برای تقویت حضور جریان ساز سینمای مستند در عرصه‌های مختلف فرهنگی و اجتماعی و ارائه آثار متنوع و ارزشمند این عرصه تلاش موثری را برای نمایش تاریخ و فرهنگ جامعه ایرانی-اسلامی، پاسداشت هویت ملی-دینی و ترسیم وضعیت امروز و چشم‌انداز آینده ایران و جهان با نگاه عدالت محور به نمایش بگذارد.
امید که شانزدهمین دوره جشنواره تبلور انگیزه، شور، هنر، تعهد و تلاش مستندسازانی باشد که تصویر روشن ایران اسلامی را برای آیندگان به یادگار می‌گذارند و یقیناً در این مسیر خانواده ارجمند سینمای مستند همراه شما خواهند بود.،
شانزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی «سینما حقیقت» آذر ماه سال جاری در تهران برگزار می‌شود. امیدوارم براتون خبر   دبیر شانزدهمین جشنواره «سینماحقیقت» منصوب شد براتون مفید بوده باشه

 
2022-04-11 15:20:39