داوری آزیتا حاجیان و محمدحسین لطیفی در جشنواره «حوا» به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری داوری آزیتا حاجیان و محمدحسین لطیفی در جشنواره «حوا»  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط‌عمومی نخستین جشنواره فیلم «حوا»، داوران فیلم‌های کوتاه بخش ملی و داوران فیلم‌های بلند و کوتاه داستانی بخش بین‌الملل نخستین جشنواره […]

داوری آزیتا حاجیان و محمدحسین لطیفی در جشنواره «حوا»

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری داوری آزیتا حاجیان و محمدحسین لطیفی در جشنواره «حوا»  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط‌عمومی نخستین جشنواره فیلم «حوا»، داوران فیلم‌های کوتاه بخش ملی و داوران فیلم‌های بلند و کوتاه داستانی بخش بین‌الملل نخستین جشنواره بین‌المللی فیلم «حوا» معرفی شدند.
محمدعلی باشه‌آهنگر، مریم پوریامین، امیرعباس ربیعی، امیرحسین عسگری و حسین نمازی مسئولیت داوری فیلم‌های کوتاه داستانی راه‌یافته به بخش ملی را برعهده دارند.
همچنین آزیتا حاجیان، محمدحسین لطیفی، جرج شلهوب، گئورگی ژیتکوف و بائوئینگ شیشی پنج سینماگری هستند که آثار راه‌یافته به بخش فیلم‌های کوتاه و داستانی بلند را داوری می‌کنند.
نخستین جشنواره بین‌المللی فیلم «حوا» به همت بنیاد بین‌المللی گوهرشاد و به دبیری مهدیه سادات محور تا ۲۳ تیر سال جاری در سطح کشور و از ۲۰ تا ۲۳ در تهران برگزار خواهد شد. این رویداد محوریت موضوع زنان و خانواده را در دستور کار خود دارد و با همکاری مراکز و سازمان‌های فرهنگی مختلف فعالیت خود را دنبال می‌کند.
مخاطبان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جشنواره بین‌المللی فیلم حوا به درگاه www.Havvafilmfestival.ir مراجعه کنند. امیدوارم براتون خبر   داوری آزیتا حاجیان و محمدحسین لطیفی در جشنواره «حوا» براتون مفید بوده باشه

 
2023-07-12 17:55:29